Новини

Платформа Cozystay відзначилася рекордною кількістю користувачів

Блокчейн-платформа Cozystay набрала рекордну кількість користувачів. Через неї орендували житло – 60 тис. користувачів. В основному – це китайські мандрівники, які хочуть відкрити для себе щось нове. Блокчейн став невіддільною частиною платформи з бронювання житлової площі, і це дає гарні результати. Відтепер платформа, всі процеси які стосуються оренди, пов’язує з технологією blockchain.

Генеральний директор компанії розповів, що в даній індустрії є багато перешкод для спокійного існування бізнесу. Особливо – це проблема безпеки. Саме тому, встановлена спеціальна система верифікації для кожного користувача платформи. Називається вона – Know-Your-Member.

Зараз платформа надає більше двохсот тисяч об’єктів нерухомості. Оренда доступна в багатьох світових країнах. Як повідомлялося раніше, більше 60-ти тисяч клієнтів вже користуються послугами системи. Керівництво компанії хоче найближчим часом збільшити цифру об’єктів. Очікуваний результат – 1 млн і цього вони хочуть домогтися до кінця поточного року.

Читайте також: Стартап українця Cargofy ввійшов у тисячу найкращих

  •  

Напишіть коментар