Новини

Південна Корея оштрафує Nissan на $ 280 тис.

Південна Корея оштрафує Nissan на $ 280 тис.Регулятори Південної Кореї заявили про те, що мають намір оштрафувати автовиробника Nissan на $ 280 тис. Також контролюючі органи будуть судитися з керівництвом підприємства. Причина судового розгляду – маніпуляції даними про викиди шкідливих речовин.

За відомостями джерел, контролюючими органами було проведено розслідування щодо Nissan, і було виявлено, що автовиробник використовує в своїх машинах Qashiqai спеціальний пристрій, що відключає систему управління викидами під час руху автомобіля. Регулятори заявили, що в зв’язку з цим на сьогоднішній день продажи машин Qashiqai в країні будуть припинені, а Nissan зобов’язують відкликати 814 автомобілів цієї моделі, які були реалізовані з листопада минулого року.

У свою чергу, представники Nissan прокоментували ситуацію в інтерв’ю журналістам, вони заявили, що не скоювали ніяких порушень  і будуть далі співпрацювати з Південною Кореєю. В офіційному повідомленні підприємства вказується: «Nissan не займається маніпуляціями даних, пов’язаних з нашими автомобілями».

Джерела зазначають, що раніше за аналогічне правопорушення регуляторами Південної Кореї був оштрафований інший великий автоконцерн Volkswagen на рекордні  $ 14,1 млрд.

Nissan Motor Co – один з найбільших автовиробників у світі. Підприємство було засноване в Японії в 1933 р. Активи налічують $ 138.9 млрд. Штат співробітників складає більше 150 тис. чоловік.

Джерело: rns.online

  •