Новини

Philips Respironics оштрафована владою США на $ 34,8 млн.

Philips Respironics оштрафована владою США на $ 34,8 млн.Великий американський виробник медичного обладнання Respironics, який є частиною групи Royal Philips днями був оштрафований регулюючими органами США на велику суму в $ 34,8 млн. Компанія звинувачується в скоєнні корупційних дій.

Розслідування, яке проводили контролюючі органи щодо Philips Respironics, показало, що компанія організовувала безкоштовні контакт-центри для постачальників спеціальних масок для сну. Регулятори розцінили такі дії як завуальований  хабар, для того, щоб перевага віддавалася їх товарам.

Влада повідомляє, що компанія порушувала закон протягом трьох років, з 2012 по 2015 рр.

Ініціатором даного розслідування став доктор з Південної Кароліни – Гібран Амір, який співпрацював з підприємством-постачальником масок для сну.

Сума штрафу, яку компанія заплатить за корупційну діяльність, буде розділена на дві частини: Гібран Аміру за повідомлення про порушення компанією законодавства – заплатять $ 5,38 млн., а решту суми отримають контролюючі органи в якості врегулювання питання з компанією Respironics.

Експерти говорять про те, що держава вибрала вдалу тактику для боротьби з корупцією в корпоративному середовищі. Раніше, доктор однієї з американських клінік Вільям Лакорт отримав $ 59 млн.  за те, що повідомив про порушення закону Wyeth, яка зараз є одним із структурних підрозділів Pfizer.

Джерело: pharma.net.ua

  •