Новини

Philipp Plein придбала Billionaire Couture

Керівництво модного будинку Philipp Plein International повідомило про покупку люксового виробника чоловічого одягу – компанії Billionaire Couture. Вартість угоди і її подробиці на сьогоднішній день не розголошуються.

У повідомленні Philipp Plein йдеться про те, що дане рішення засноване на тому, що компанія планує створити luxury-групу і впевнена в тому, що бренд Billionaire Couture є перспективним.

Як повідомляють обізнані джерела, протягом 5 років буде відкрито близько 30 нових магазинів Billionaire Couture, кілька магазинів, за даними, планується відкрити в 2017 р. Також в планах Philipp Plein – збільшити впізнаваність бренду і розширити асортимент товарів.

В інтерв’ю журналістам, Philipp Plein відзначили, що сподіваються на значне зростання, розвиток бізнесу і збільшення прибутку.

Модна компанія Billionaire Couture заснована в 2005 році, її власником є ​​відомий бізнесмен, мільйонер Флавіо Бріаторе. Підприємство має 30 магазинів і 48 точок продажів у всьому світі. У минулому році Billionaire Couture провела реогранізацію діяльності, для того, щоб оптимізувати робочий процес і скоротити витрати.

Аналітики позитивно оцінюють угоду між Philipp Plein і Billionaire Couture, відзначаючи, що об’єднання компаній допоможе розвивати бізнес, збільшувати доходи і освоювати нові ринки.

Джерело: rns.online

  •