Новини

Pfizer поглине Anacor за $ 4,5 млрд.

Pfizer поглине Anacor за $ 4,5 млрд.Обізнані джерела повідомляють про те, що після невдалої спроби біофармацевтичної компанії Pfizer поглинути Allergan, вона зважилася на покупку активів іншого підприємства. Днями керівництво Pfizer заявило, що купує фармацевтичне підприємство Anacor. Сума угоди, за даними видання The Wall Street Journal, становить $ 4,5 млрд.

Pfizer також бере на себе зобов’язання виплатити борги Anacor, за інформацією аналітиків загальна сума угоди з урахуванням виплат по заборгованості нарахує $ 5,2 млрд. Інші подробиці угоди, і плани Pfizer після закриття угоди не розголошуються.

На сьогоднішній день компанія Anacor не має в своєму портфелі зареєстрованих лікарських препаратів, проте її флагманський препарат крізаборол (crisaborole) зараз проходить перевірку і контроль регулюючими органами. Препарат призначений для терапії атопічного дерматиту у дітей і дорослих. У Pfizer вважають дану розробку перспективною і експерти компанії  прогнозують, що продаж  крізаборола може перевищити $ 2 млрд.

Як повідомлялося раніше, найбільшу угоду з купівлі Pfizer підприємства Allergan на суму $ 150 млрд.  було зірвано, після заяви влади США про запровадження нових заходів для боротьби з підприємствами, які намагаються обійти податки. Представники Pfizer і Allergan ніяк не прокоментували рішення скасувати угоду, проте джерела повідомляють про те, що саме рішення уряду США стало тому причиною. Компанії провели розрахунки і дійшли висновку, що в даних умовах ця угода буде невигідною.

Джерело: delo.ua

  •