Новини

Pfizer перевершує оцінки по прибутку, але знижує прогноз своєї виручки в 2018 році

Pfizer Inc перевищили оцінки Уолл-Стріт в розрізі квартального прибутку, чому сприяли більш високі продажі препаратів для лікування холестерину і артриту, проте найбільший фармацевт США знизив прогноз річних доходів, беручи до уваги більш сильний долар.

За даними брокерської компанії SunTrust Robinson Humphrey, продажі препарату проти ревматоїдного артриту Xeljanz в другому кварталі склали 463 млн доларів, випередивши консенсус-прогнози на 432 млн доларів.

Продажі ліків, що знижують рівень холестерину, Lipitor, склали 521 мільйон доларів, що значно перевищує прогноз у 466 мільйонів доларів.

Раніше в цьому місяці Pfizer заявила, що відкладе підвищення цін приблизно 40 своїх препаратів на період не більше ніж в шест місяців після того, як головний виконавчий директор Ян Ред поговорив з президентом США Дональдом Трампом.

З тих пір інші великі виробники ліків, включаючи Merck & Co, Eli Lilly і Novartis, зробили подібні заяви.

У вівторок Pfizer заявила, що вони очікують дохід за підсумками 2018 року становитиме від 53 до 55 млрд доларів США, у порівнянні з попереднім прогнозом в 53,5-55,5 млрд доларів.

Компанія є останнім виробником ліків в США, який урізав свій річний прогноз доходів через зміцнення долара. Johnson & Johnson також трохи знизили прогноз продажів на весь рік, пославшись на сильну валюту.

Pfizer заявила, що буде реорганізувати свою структуру і створить окремий підрозділ охорони здоров’я для споживачів, бізнес, з яким в минулому році намагалася продати компанія в Нью-Йорку.

Читайте також: US Foods купують SGA Food Group за $1,8 млрд

  •  

Напишіть коментар