Новини

Pfizer має намір відмовитися від злиття з Allegran на $ 160 млрд. через боротьбу влади з «податковою еміграцією»

Pfizer має намір відмовитися від злиття Allegran на $ 160 млрд. через боротьбу влади з «податковою еміграцією»Найбільше фармацевтичне підприємство Pfizer має намір відмовитися від угоди про злиття на суму $ 160 млрд. з ірландською компанією Allegran через боротьбу американської влади з «податковою еміграцією», – повідомляють джерела.

Представники Pfizer заявили про те, що американський уряд робить все, для того, щоб зірвати майбутню угоду. На даний момент, між Pfizer і Allegran йдуть активні переговори з приводу подальших дій.

Нещодавно Міністерство фінансів США заявило про те, що приймає ряд заходів для того, щоб боротися з так званою «податковою еміграцією», завдяки якій, такі великі підприємства як Pfizer економлять великі суми, які обчислюються в мільярдах. Президент США Барак Обама висловився з приводу такої практики і заявив про те, що необхідно позбавлятися від таких «податкових лазівок».

Проблема «податкових лазівок» все частіше висвітлюється в пресі, оскільки безліч великих компаній шукають можливості для отримання «податкових знижок» і купують підприємства в Ірландії, яка надає найбільш вигідні податкові умови для компаній. Виходить, що американські компанії тримають за кордоном мільярди доларів прибутку, і не платять податки в США. Уряд говорить про те, що такі дії підривають економіку країни, шкодять середнього класу та інвестиціям.

Підприємства Pfizer і Allegran оголосили про своє злиття в кінці минулого року, а в березні 2016 р. контролюючі органи США запросили додаткову інформацію про майбутню операцію.

Джерела повідомляють про те, що внаслідок прийняття урядом заходів по боротьбі з «податковою еміграцією», угода з Allegran перестає бути вигідною  для Pfizer.

Джерело: rns.online

  •