Новини

Petrobras вирішила продати офшорні родовища за $ 2 млрд.

Petrobras вирішила продати офшорні родовища за $ 2 млрд.Керівництво великого підприємства нафтової сфери Petroleo Brasileiro (Petrobras) заявило, що прийняло рішення продати офшорні родовища за $ 2 млрд. Підприємство продасть три родовища – Bauna, Golfinho і Tartaruga.

Як повідомляють джерела, вже є велика кількість претендентів на придбання родовищ, серед потенційних покупців – великі компанії нафтової сфери. Керівництво Petrobras прийме рішення щодо угоди в найближчі три місяці.

Аналітики називають різні причини продажу компанією родовищ. Серед основних – спроба підприємства скоротити витрати через низькі ціни на нафту, також це може бути пов’язано з корупційним скандалом, який привів до зміни керівників компанії. Тепер нова дирекція компанії робить все можливе, щоб зберегти фінансову стабільність і продає активи. Для координації продажів, підприємство найняло Bank of America Merrill Lynch.

Експерти говорять про те, що за рахунок вдалого продажу активів в 2016 році підприємство зможе отримати більше $ 14 млрд.

Petrobras (Petróleo Brasileiro S.A.) – велике бразильське нафтове підприємство, яке контролює уряд. Компанія заснована в 1953 році, її штаб – квартира знаходиться в Ріо-де-Жанейро. Основні сфери діяльності компанії – пошук, видобуток і реалізація нафти, торгівля електроенергією, виробництво біопалива та мінеральних добрив. Компанія володіє активами на суму $ 298,7 млрд.

Джерело: www.interfax.ru

  •