Новини

Перспективи українського авіаринку

За заявою міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, заплановано створення нових робочих місць для 800 тисяч співробітників в період до 2030 року в зв’язку з результатами реформування інфраструктури, а також з причини виходу на український ринок бюджетних авіаперевізників.

Зафіксовані перші позитивні результати, які демонструють приріст на 30% ринку авіації.

Крім цього, міністр зазначив, що український ринок є цікавим для іноземних інвесторів, але в країні для західних інвесторів штучно створюються перешкоди. Як приклад Володимир Омелян нагадав про ситуацію з лоукостером Ryanair.

За словами міністра, у зв’язку з розширенням бази перевізників і заходом на ринок представників авіакомпаній-лоукостерів, запланований ріст пасажироперевезень до 71 мільйона чоловік у 2030 році, що має привести до зростання ВВП країни в розмірі на 65 мільярдів гривень (доходи портів складуть близько 16 мільярдів гривень, сегмент будівництва і підтримки аеропортів – 18 мільярдів гривень, розвиток торгівлі – 8 мільярдів гривень, туризм – 22 мільярди гривень).

Раніше ми повідомляли про претензії МАУ до міністра інфраструктури через намірів виходу на український ринок лоукостера Ryanair.

Читайте також: У США очікують збільшення кількості угод M&A

  •  

Напишіть коментар