Новини

Pernod Ricard продав бренд ірландського віскі Paddy американській Sazerac

Pernod Ricard продав бренд ірландського віскі Paddy американській SazeracДнями стало відомо, що французьке підприємство, яке займається виробництвом і реалізацією алкогольних напоїв Pernod Ricard, продає марку ірландського віскі Paddy. Покупцем виступає американське підприємство  Sazerac. Сума угоди і її подробиці на сьогоднішній день не розкриваються.

Paddy є однією з найбільших марок ірландського віскі. Віскі реалізується в 28 державах і виробляється  ірландською винокурнею Irish Distillers, яка також займається випуском віскі марки Jameson.

Представники Pernod Ricard уточнюють, що Irish Distillers продовжить виробляти віскі Paddy, а також за співробітниками будуть збережені  їх робочі місця. До цього, в ЗМІ з’являлася інформація про те, що в зв’язку з продажем бренду, штат працівників може бути скорочений.

Аналітики говорять про те, що для Sazerac дана угода буде вигідною, компанія зможе розширити сферу бізнесу і збільшити доходи.

Pernod Ricard була заснована у Франції в 1975 р. Компанія займає друге місце в світі з виробництва алкогольних напоїв. Основні марки – віскі Chivas Regal, Jameson, Ballantine’s, джин Beefeater, текіла Olmeca, горілка Absolut, коньяк Martell, лікер Malibu, шампанські Mumm і Perrier Jouet, пачаран Зоко і ін. Кількість працівників підприємства налічує близько 19,3 тис.  осіб. Продажі Pernod Ricard за 2014-2015 фінансовий рік досягли позначки в € 8,6 млрд.

Sazerac – американська компанія, яка була заснована в 1850 р.  Підприємство займається виробництвом і продажем міцних алкогольних напоїв.

Джерело: rns.online

  •