Новини

Peabody Energy заявила про банкрутство

Peabody Energy заявила про банкрутствоНайбільше в світі приватне вугільне підприємство Peabody Energy днями заявило про банкрутство. За інформацією обізнаних джерел, представники компанії повідомили про те, що банкрутами стануть більшість її підрозділів в США.

Глава компанії зробив заяву, в якій наголосив, що таке рішення довго обмірковувалося, проте на сьогоднішній день це найбільш оптимальний вихід для підприємства.

Шляхом банкрутства підприємство зможе сплатити частину боргів, знизити витрати і поліпшити операційний грошовий потік. Повідомляється, що для подальшого функціонування і здійснення операцій, фінансова установа Citigroup забезпечила підприємству фінансування на суму $ 800 млн.

Минулого місяця підприємство оголосило про те, що може стати банкрутом і почало пропускати терміни виплат за зобов’язаннями. У той же час самі аудитори компанії заявили про те, що через хитке становище на підприємстві, борги будуть збільшуватися. За даними джерел, в кінці минулого року, борг Peabody Energy налічував $ 6,3 млрд.

Аналітики відзначають, що проблеми Peabody Energy почалися через зміни політики влади щодо природоохоронної галузі, а також через падіння цін на природний газ і надлишок  пропозицій вугілля на ринку.

Підприємство Peabody Energy засноване в 1883 р. в США.  Компанія є постачальником 9% палива для виробництва всієї електроенергії в США і 2,5% – в світі. Штат співробітників компанії складає 7600 осіб.

Джерело: rns.online

  •