Новини

ПАТ «Укртелеком» повертають державі

Як стало відомо, сьогодні Господарський суд міста Києва прийняв рішення за позовною заявою Фонду державного майна і дозволив розірвати договірні відносини з ТОВ «ЄСУ» за контрактом, укладеним в 2011 році.

Дана компанія стала переможцем конкурсу з приватизації і уклала контракт купівлі-продажу 92,79% державної компанії «Укртелеком», яка нині перейменована в ПАТ «Укртелеком» (тобто змінена форма власності). У 2013 році після завершення чергової угоди купівлі-продажу ПАТ «Укртелеком» стало частиною Групи СКМ.

Рішення, прийняте Госпсудом міста Києва, природно не викликало згоди у акціонерів «Укртелекому», тому представники ТОВ «ЄСУ» озвучили свої наміри продовжити захист своїх приватизаційних прав в апеляційному суді.

Представники ТОВ «ЄСУ» заявили, що очікують в рішенні наступної судової інстанції компромісного рішення і обіцяють виконання приватизаційних зобов’язань.

Представники комісії Фонду державного майна неодноразово підтверджували виконання всіх пунктів договору про приватизаційні зобов’язання керівництвом ТОВ «ЄСУ». Винятком стала єдина перевірка, яка пройшла з порушенням терміну, в результаті якої і зафіксовано кілька порушень пунктів зобов’язань контракту (загальна кількість пунктів – близько 50).

Зі свого боку, представники Фонду державного майна звинуватили акціонерів компанії не тільки в порушенні договірних пунктів, але і порушення умов концепції розвитку «Укртелекому».

Абоненти «Укртелекому» будуть і далі отримувати якісні послуги компанії, на діяльність та плани модернізації мережі дана ситуація не вплине.

Цікаво знати. Раніше представники Генеральної прокуратури України заявляли, що під час проведення процедури приватизації компанії «Укртелеком» 95% акцій, багатогалузевою структурою СКМ, що належить Рінату Ахметову, ціна акції була максимально низькою.

Нагадаємо, що ми повідомляли, що компанія «Укртелеком» незаконно захопила приміщення освітнього закладу і незаконно їх використовувала.

Читайте також: Суд дозволив стягнути штраф, включаючи і майно «Газпрому»

  •  

Напишіть коментар