Новини

ПАО «Укртелеком» вліз в борги та програв справу Ощадбанку

Верховний суд змусив Укртелеком виплатити Ощадбанку 1,1 мільярди гривень. Українська приватна телекомунікаційна компанія залізла в борги через касаційну скаргу. Ця скарга, 17 липня 2018 року була частково задовільна.

В квітні, цього року, розірвання договору між компаніями по «купівлі-продажу облігацій» – було скасовано. Повідомляється, що заява була складена на ПАО «Укртелеком» через суттєвий борг перед банком, тому цілком не дивно, що переможцем у цій справі став Ощадбанк. Він отримав повне право на примусове стягнення заборгованості з телекомунікаційної компанії.

Договір між банком та телекомунікаційною компанією було укладено ще 3 роки тому. Згідно нього, Ощадбанк мав передати Укртелекому облігації ТОВ ЕСУ (1 000 000 шт.) за ціною 1 мільярд гривень, звідти взялась дана цифра. Компанія повинна була не пізніше 15 березня 2017 року вжити та сплатити за них кошти, і додатково сплатити накопичений купонний дохід по облігаціях на дату продажу.

Заява ощадбанку була задовільнена судом першої та апеляційної інстанції, і тепер ПАО «Укртелеком» має сплатити банку – 1,1 млрд гривень.

Читайте також: Wipro купує індійські підприємства американської Alight

  •  

Напишіть коментар