Новини

Падіння ринкової вартості акцій «Фейсбук»

У зв’язку із заявами Марка Цукерберга про зміни формування і відображення інформації в стрічці новин у соціальній мережі «Фейсбук», пріоритетності інформації виключно від близького кола спілкування користувача, ринкова вартість акцій компанії Facebook зафіксувала різке падіння, що підтверджує втрату в загальній сумі близько 2,98 трильйона доларів.

Як заявили фахівці рейтингового агентства Bloomberg, під час торгів на нью-йоркській біржі котирування акцій компанії Марка Цукербрга зафіксували демпінг на 3,9%.

Аналітики рейтингового агентства заявили про те, що фінансовий стан засновника соціальної мережі «Фейсбук» зменшилася на 74,4 мільярда доларів.

Тепер в рейтингу мільярдерів марку Цукербергу довелося посунутися на сходинку.

Цікаво знати, що рейтинг найбагатших людей очолює засновник іспанського текстильного концерну Inditex і торгової марки Zara Амансіо Ортезі.

Нагадаємо, що Марк Цукерберг прийняв рішення про зміни формування стрічки новин користувача в зв’язку з тим, що, на його думку, новини від близьких позитивно впливають на емоційний стан людини, а крім цього виникла необхідність у скороченні часу, який користувачі приділяють соціальним мережам в цілому .

Читайте також: Українські стартапи представлені на Consumer Electronics Showістувачі проводять в соцмережі.

  •  

Напишіть коментар