Новини

Opera Software йде з Росії

Норвезький розробник програмного забезпечення Opera Software ліквідує представництво в Росії. Про це керівництво європейської корпорації розповіло журналістам російського періодичного видання «Вісти». Конкретної причини такого рішення не афішують. Проте, на думку аналітиків, серед можливих передумов – переорієнтація Opera Software на ринки розвинених країн або ж низька рентабельність російського офісу.

Як повідомляє першоджерело, річний дохід дочірньої структури підприємства не піднімався вище 10 мільйонів доларів, що є не дуже високим показником у рамках компанії. Раніше іноземні ЗМІ повідомляли тільки про скорочення персоналу з 10 до 2-х чоловік: про повну ліквідацію російського бізнесу не йшлося.

Нагадаємо, що Opera Software – норвезька компанія, розробник програмного забезпечення. Корпорація має офіси в таких країнах як: Швеція, Польща, Китай, Японія, Південна Корея, Україна і США. Варто також зазначити, що 4 листопада поточного року акціонери Opera Software закрили операцію щодо продажу свого споживчого бізнесу на загальну суму 575 мільйонів доларів, що теж могло вплинути на переорієнтацію підприємства.

Читайте також: Китайський консорціум придбає Opera за $ 1,3 млрд.

  •  

Напишіть коментар