Онлайн-сервіс для бюджетних туристів

Стало відомо, що стартувала робота українського онлайн-сервісу Tunatravel, який допоможе українцям з будь-яким бюджетом в організації подорожі.

Для формування туру необхідно просто зареєструватися на ресурсі, вказати в спеціальній формі свої вимоги і можливості, а через кілька годин у вас буде готова пропозиція, а точніше кілька варіантів.

Цікаво, що даний онлайн-сервіс розрахований на мандрівників з будь-яким бюджетом. Крім цього, внести зміни, уточнити, замовити повністю тур, оплатити можна безпосередньо онлайн. Наприклад, ви замовили тур, але у вас недостатньо коштів, вам зможуть здешевити поїздку за рахунок варіанту житла (готель/хостел), або за рахунок зміни дати туру, замовивши «акційний» авіаквиток, промоніторивши всі розпродажі і акції авіаперевізників.

Крім цього, на даному ресурсі вже є готові варіанти турів, які «випробували» користувачі ресурсу.

Вартість послуг сервісу Tunatravel – 40 євро. Відсоток платити не потрібно. У вартість входить повна організація поїздки: переліт, трансфер, проживання, харчування, графік розваг, бронювання екскурсій, інструкції та рекомендації, інформація про подієві заходи і знижки.

Для довідки. Ідея стартапу виникла в грудні минулого року. Старт проекту відбувся 1 лютого 2018 року.

Читайте також: Україна потрапила в ТОП-10 світового рейтингу країн-виробників сталі

  •  

Напишіть коментар