Новини

OMV обміняється акціями з російським “Газпромом”

Австрійська нафтова компанія OMV підписала договір з представниками “Газпрому”. Згідно з укладеним контрактом, у власність російської корпорації перейде 38,5% норвезьких активів європейського підприємства. У свою чергу, акціонери Österreichische Mineralölverwaltung AG отримають можливість здійснювати розробку ділянок на території одного з найбільших родовищ газу в світі поблизу селища Уренгой (Росія). У цілому, австрійська корпорація стане власником 24,9% акцій двох ділянок у рамках Уренгойського газового родовища.

Домовленість між компаніями вступить у силу вже 1 січня нового року. Проте, ще півроку знадобитися сторонам, щоб урегулювати другорядні питання, пов’язані з коректним оформленням внутрішніх документів. Таким чином, до стадії реального співробітництва OMV і “Газпром” перейдуть не раніше, ніж влітку 2017-го року.

Варто зазначити, що OMV – одна з найбільших нафтових корпорацій на території Центральної Європи. Компанія була заснована ще в 1956 році. Станом на 2016-й рік, австрійський холдинг займається видобутком нафти в 20 країнах світу, серед яких Великобританія, Лівія, Казахстан, Норвегія, Пакистан, Ірак та інші. У період з 2006-го по 2010 рік OMV вела бізнес в РФ, пов’язаний з видобутком вуглеводнів в Саратовській області.

Читайте також: «Роснафта» укладе угоду з італійським нафтовиком

  •  

Напишіть коментар