Новини

Огляд друкованої преси від LDaily

Україна планує імпортувати вугілля з Америки, компанії «Газпром» вдалося оскаржити штраф у розмірі 85,9 мільярдів гривень, а британський сервіс Splyt складе конкуренцію Uber у Росії. Починайте свій день з корисної та актуальної інформації разом із бізнес – виданням LDaily. Ділова інформація для ділових людей – у щоденному огляді свіжої преси!

Прем’єр-міністр України не виключає можливості того, що Україна почне закуповувати вугілля у США

Про це інформують журналісти газети «Аргументи і факти», посилаючись на публічну заяву Володимира Гройсмана у прямому ефірі телеканалу ICTV. За словами глави українського Уряду, Україна також розгляне варіанти імпорту вугілля з Австралії та Південної Африки.

Прем’єр-міністр також зазначив, що Уряд Арсенія Яцинюка вже розпочинав роботу в цьому напрямку раніше, тому зараз знайти порозуміння з іноземними постачальниками буде простіше, оскільки є певна основа для таких переговорів.

Володимир Гройсман підкреслив, що такі заходи – вимушені. Купувати вугілля за валюту – не найкраще рішення для України з огляду на нинішній стан вітчизняної економіки, але іншого варіанту – немає.

Нагадаємо, що 26 грудня 2016 року було оголошено про початок блокади товарів, «імпортованих» в Україну з території самопроголошеної ЛДНР. У переліку таких товарів опинилося і вугілля: у тому числі – вугілля – антрацит.

Компанія «Газпром» оскаржила постанову Київського апеляційного господарського суду про примусове стягнення з компанії штрафу

Про це повідомляє періодичне видання «Бізнес», звертаючись до інформації, наданої головою Антимонопольного комітету України Юрієм Терентьєвим.

Відповідно до заяви представника українського відомства, напередодні російський нафтогазовий холдинг у касаційному порядку оскаржив рішення українського суду. Згідно з ним, українська сторона отримала дозвіл на примусове стягнення з російської корпорації штрафу в розмірі 85,9 мільярдів гривень, а також пені, сума якої теж склала близько 85 мільярдів гривень.

Не зважаючи на спробу «Газпрому» уникнути відповідальності, АМКУ не має наміру відмовлятися від передачі до виконавчої служби рішення українського суду, що вступило в законну силу.

Британська компанія Splyt складе конкуренцію сервісу Uber на території пострадянського простору

Про це розповідає видання «Комерсант», звертаючись до інформації на офіційному сайті європейського сервісу.

Відповідно до першоджерела, британська компанія вже відкрила офіс у Москві і планує розширюватися. На даний момент представникам Splyt також удалося досягти домовленостей про партнерство з двома великими сервісами, які працюють на території Росії, – Careem і китайським Yidao Yongche.

З якими ще представниками російського ринку послуг таксі компанія веде переговори зараз – не розголошується.

Читайте також: Огляд друкованої преси від LDaily

  •  

Напишіть коментар