Новини

Огляд друкованої преси від Lawyers Daily

МВФ спростував чутки про можливу відстрочку чергового траншу для України через заяву щодо відставки Валерії Гонтарєвої, віце-президенту Samsung Electronics пред’явили звинувачення в корупції, а екс-керівництво «Дельта Банку» опинилося в центрі скандалу через підозру в розкраданні коштів ліквідованої фінустанови. Для тих, кому важливо залишатися в курсі останніх подій, щоденний огляд свіжої преси від Lawyers Daily.

МВФ відмовився коментувати заяву про відставку Валерії Гонтарєвої

Про це пише періодичне видання «Бізнес» з посиланням на опубліковану американським джерелом «Голос Америки» відповідь прес-служби Міжнародного банку на запит щодо уточнення інформації про відстрочку переговорів з Україною. Відповідно до офіційної інформації, представники Міжнародного валютного фонду не розглядають можливу відставку глави Нацбанку як причину для гальмування переговорів про надання чергового кредиту Україні. Іноземний кредитор відмовився коментувати цю новину більш детально, аргументуючи свою позицію тим, що така інформація не є достовірною і більше схожа на чутки.

Нагадаємо, що на початку березня Україна очікує отримати від МВФ новий транш у розмірі 1 мільярд доларів.

Главу Samsung звинуватили в корупції

Про це розповідає періодичне видання «Комерсант» з посиланням на французьке інформаційне агентство AFP. Згідно із заявою представника спеціальної прокуратури країни, Лі Чже Єну пред’явлено звинувачення у хабарництві, розкраданні коштів, приховуванні активів за кордоном і  неправдивих свідчень. Кримінальну справу проти топ-менеджменту корпорації Samsung порушено в рамках процедури імпічменту президента Південної Кореї Пак Кин Хе. Варто вказати, що на даний момент розслідування також ведеться стосовно ще 4-х членів правління вищезгаданої компанії.

Нагадаємо, що 17-го лютого нинішнього року суд Сеула схвалив арешт Лі Чже Єна. Слідство вважає, що в 2015 році віце-президент корпорації підписав контракт більше, ніж на 18 мільйонів доларів з компанією, що належить подрузі глави держави Чхве Сун Сіль.

ГПУ висунула підозру в розкраданні коштів колишнім представникам керівного складу «Дельта Банку»

Така інформація з’явилася сьогодні на сторінках періодичного видання «Дзеркало тижня». Згідно із заявою глави Генеральної прокуратури, 28-го лютого працівниками служби було виявлено факт здійснення колишнім керівництвом вищевказаного банку транзакції з виведення коштів фінустанови на загальну суму в 1,7 мільйона гривень. Гроші перевели на рахунки підконтрольних фірм на підставі збиткових договорів.

На даний момент відомо, що повідомлення про підозру в розкраданні коштів вручили екс-голові правління «Дельта Банку» Олені Поповій та ще 3 особам, які також входили до керівного складу ліквідованого банку.

Читайте також: Огляд друкованої преси від Lawyers Daily

  •  

Напишіть коментар