Новини

Огляд друкованої преси від Lawyers Daily

Французький автомобілебудівний концерн PSA Peugeot Citroën придбав Opel і Vauxhall за 2,2 мільярда євро, нікому не відома компанія з сумнівною репутацією отримала дозвіл на розвідку і видобуток нафти і газу на Кримському шельфі, а Україна сподівається залучити до вирішення конфлікту на Донбасі Міжнародний суд. З яких подій в Україні та світі починається новий робочий тиждень? Інформація, яка заслуговує на вашу увагу, у щоденному огляді свіжої преси від бізнес-видання Lawyers Daily.

Компанія PSA Peugeot Citroën уклала угоду з General Motors на 2,2 мільярда євро

Про це інформує періодичне видання «Комерсант» з посиланням на заяву представників французького конгломерату. Відповідно до першоджерела, мова йде про придбання європейського підрозділу американської автомобільної корпорації GM, який включає в себе німецьку Opel і британську Vauxhall.

Окрім цього, PSA Peugeot Citroën купує права на фінансові операції американської корпорації на території Європи.

На думку експертів, підписання вищезгаданої угоди дозволить створити другий за величиною автобудівельний концерн в Європі після Volkswagen.

Дозвіл на розвідку і видобуток нафти і газу на Кримському шельфі «Ъ» отримала нікому не відома компанія

Про це повідомляє газета «Дзеркало тижня», посилаючись на публікацію російського періодичного видання «Комерсант». Відповідно до опублікованої інформації, Російська Федерація видала відповідну ліцензію маловідомому підприємству «Нові проекти», яке вже встигли пов’язати з українським підприємцем Сергієм Курченко.

Компанія «Нові проекти» отримала дозвіл на розробку чорноморського шельфу за спрощеною процедурою. Вищезазначене родовище віддане в розпорядження маловідомому підприємству на 30 років.

Цікавим є той факт, що до 2015-го року ТОВ «Нові проекти» належало київської компанії «Фосізонс Трейд». Пізніше підприємство було продане екс-заступнику глави Ялти Віталію Мостовому.

Гаазький суд розгляне позов України проти Росії

Про це пише видання «Сьогодні» з посиланням на заяву українського МЗС. За словами речника Міністерства закордонних справ Мар’яни Беца, українська сторона розраховує, що рішення суду зупинить злочини РФ проти українців. Розгляд вищезгаданої справи стартував сьогодні – 6-го березня 2017-го року.

Цитата: «Сьогоднішнє слухання не стосується суті справи, як такої, а більше стосується попереджувальних заходів, яких вимагає Україна від Російської Федерації. Рішення щодо цих слухань має бути прийняте за 1-2 місяці і є обов’язковим для сторін».

Також в українському МЗС зазначили, що навіть у тому випадку, якщо Україна виграє цю справу, розраховувати на миттєве припинення збройного конфлікту на території Донбасу не доводиться.

Читайте також: Огляд друкованої преси від Lawyers Daily

  •  

Напишіть коментар