Новини

Огляд друкованої преси від Lawyers Daily

Державний оператор поштового зв’язку «Укрпошта» розпочинає нове життя у ролі публічного акціонерного товариства, компанія Tesla відкриє представництво в Росії, а в рейтингу ТОП-500 мільярдерів світу від американського агентства Bloomberg засвітився бізнесмен з України. Інформація, яка варта вашого часу, у щоденному огляді свіжої преси від Lawyers Daily.

«Укрпошта» стала публічним акціонерним товариством

Відповідний указ підписав глава Міністерства інфраструктури України, і з сьогоднішнього дня (1 березня, 2017 року) він вступає в силу. Про це пише періодичне видання «Аргументи і факти» з посиланням на інформацію телеканалу «112 Україна». Раніше про заплановані зміни ЗМІ повідомив і генеральний директор поштового оператора Ігор Смілянський у рамках прес-конференції, яка відбулася 27-го лютого нинішнього року в будівлі Українського дому зв’язку.

Відповідно до офіційної позиції, ініціатива покликана створити нові можливості для розвитку державного підприємства, яке до останнього часу, за словами топ-менеджменту «Укрпошти, страждало від зайвої зарегульованості. Також зміни, внесені в статут компанії, дозволять заснувати спеціальну Наглядову раду у складі семи членів, яка в майбутньому буде контролювати роботу поштового оператора.

В Tesla зацікавилися російським ринком

Про це пише російське джерело «Коммерсант». Згідно з інформацією, наданою періодичним виданням, у поточний період американський автоконцерн підшукує приміщення для розміщення свого офісу і салонів у двох містах Росії: Москві та Санкт-Петербурзі.

Відповідно до думки експерта, за коментарем до якого звернулися журналісти видання «Коммерсант», відкриття представництва Tesla в Москві може сприяти прискоренню розвитку бренду в Росії. На його думку, відкривши офіс в країні, компанія може очікувати на відновлення продажів в умовах російського ринку до рівня 2015 року: 50-60 машин на рік.

Ренат Ахметов поповнив список найбагатших людей світу за версією Bloomberg

Український бізнесмен Ренат Ахметов зайняв 483 місце в списку мільярдерів, складений американським виданням Bloomberg. Про це повідомляє газета «Дзеркало тижня» з посиланням на першоджерело. Відповідно до опублікованої інформації, статок донецького підприємця оцінюється в 3.66 мільярдів доларів. Ренат Ахметов – єдиний бізнесмен з України, який опинився в рейтингу ТОП-500 цього року.

На першому місці з особистим капіталом у 82,2 мільярди доларів опинився Білл Гейтс.

Читайте також: Огляд друкованої преси від Lawyers Daily

  •  

Напишіть коментар