Новини

Обрані стартапи-претенденти на держфінансування

Український фонд стартапів провів на минулих вихідних перший Pitch Day, на якому розглянули 12 проєктів-претендентів на фінансування з державного бюджету, йдеться на сайті фонду.

31 січня, наглядова рада фонду повинна вирішити, скільки стартапів з складеного рейтингового списку отримають грантове фінансування.

Перше місце від конкурсної комісії отримав стартап AeroDrone, що пропонує багатофункціональні безпілотні літаки з великим корисним навантаженням і тривалим польотом для виконання різних галузевих завдань.

На другому місці – проєкт розумної оцінки локацій для бізнесу GeoDesign.info.

Третє місце зайняла технологія нанополімерізаціі BIOC, яка дозволяє на молекулярному рівні пов’язати крохмаль і отримати біопластик з високими фізикомеханічними властивостями.

Ще претендентом на держфінансування є проєкт FieldBI – комплексна інтегрована інформаційно-аналітична система підтримки рішень з управління землями сільськогосподарського призначення.

Також у список стратапів увійшли наступні проєкти:

Правомен – швидка юридична допомога в смартфоні.

Framiore – бренд жіночого одягу з власним швейним виробництвом і R&D центром з дослідження, розробки та інновацій текстильних виробів і технологій.

MOSST Reader – сучасний спосіб прийому платежів від клієнтів банківськими картами в offline.

WellSpeak – мобільний додаток для практики розмовної англійської мови для тих, хто живе не в англомовному середовищі.

Pytag – пошук товарів та пропозицій в аграрному ринку, який повинен об’єднати в собі відразу три цільових аудиторії: покупців, продавців і сервіси.

Інноваційні POS-технології – лінійка спеціалізованих POS-принтерів і хмарного фронт-офісу на Android відповідно до вимог нової технології, яка дозволить підприємствам торгівлі оптимізувати кошти і розширити функціонал.

Читайте також: Український стартап залучив $120 тисяч інвестицій

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар