Обережно! Фейковий банківський додаток «Універсальний Мобільний банкінг»

За повідомленням Ірини Музичук, керівник мережі регіональних прес-офісів «Приватбанку», яке вона розмістила на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук», посилаючись на офіційну заяву банківської установи, рекомендовано використовувати виключно офіційний додаток для інтернет-банкінгу.

Причиною такої заяви послужила поява в мережі фіктивного фішинговог додатку для всіх банківських установ, яке включає і дану банківську структуру.

За словами пані Музичук в п’ятиденний період зафіксовано вже близько 5 тисяч завантажень додатка.

Крім цього, даний додаток запрограмовано з введенням всіх персональних даних клієнта, включаючи CVV-код, що спрямовано на крадіжку не тільки грошових коштів клієнта, а й персональної інформації.

Представники «ПриватБанку» просять своїх клієнтів не користуватися цим інтернет-додатком.

Для довідки. Фейковий банківський додаток «Універсальний Мобільний банкінг» розміщено 14 лютого 2018 року в додатку Google Play.
Цікаво знати. Статистичні дані «Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем» фіксують зростання фішингових сайтів, які анонсують якісь псевдо-сервіси.

У фейковому додатку рекламують послуги таких українських банків: «ПриватБанку», «Ощадбанку», «ОТП-Банку», «Альфа-Банку» і «Райффайзен Банк Аваль».

Будьте пильні, адже додаток доступний для користування.

Читайте також: Білл Гейтс: Мені потрібно платити більше податків

  •  

Напишіть коментар