Новини

NYSE тимчасово закриває фізичні майданчики, переходячи на повністю електронну торгівлю

У середу Нью-Йоркська фондова біржа (NYSE) заявила, що вона тимчасово закриє свої фізичні торгові майданчики NYSE і NYSE American Options в Нью-Йорку, а також торговий майданчик NYSE Arca Options в Сан-Франциско.

Торгівля на NYSE буде переведена в повністю електронну з 23 березня на відкритті, повідомили в біржі, але згодом будуть докладати максимальних зусиль, щоб відновити роботу якомога швидше.

У повідомленні біржі говориться, що вона реалізує свій план забезпечення безперервності бізнесу і «торговий і регулюючий нагляд за всіма цінними паперами, що котируються на NYSE, триватиме без перерви».

Минулого тижня президент NYSE Стейсі Каннінгем попереджала, що такий захід можливий, заявляючи, що співробітники біржі провели тестування торгових систем, щоб переконатися, що вони можуть відкриватися в електронному вигляді без їх участі.

Інша велика фондова біржа США, Nasdaq, не має фізичного торгівельного майданчика.

CME Group минулого тижня закрила свою торгову площадку в Чикаго через спалах коронавіруса.

Останні два тижні торгівля на фондових біржах США була вкрай волатильною, за останні 10 днів NYSE тричі зупиняла торги на 15 хвилин, оскільки спрацьовував “автоматичний вимикач” через сильний рух акцій.

Читайте також: NYSE запропонувала дозволити залучати капітал за рахунок прямого лістингу

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар