Новини

Novo Nordisk вкладе € 70 млн. в будівництво заводу в Ірані

Novo Nordisk  вкладе € 70 млн. в будівництво заводу в ІраніДнями стало відомо, що данське фармацевтичне підприємство вкладе € 70 млн. в будівництво заводу з виробництва інсуліну в Ірані.  Джерела, з посиланням на повідомлення віце-президента фармкомпанії Сема Озенка, уточнюють, що завод буде побудований протягом найближчих чотирьох років.

Дане рішення підприємство прийняло для того, щоб налагодити виробництво інсуліну, розширити ринок і збільшити прибуток. Джерела підкреслюють, що після того, як новий завод буде введений в експлуатацію, Іран зможе забезпечити власну потребу в інсуліні, а також здійснювати експорт продукції в країни Західної Азії.

Підприємство запустило свій підрозділ Pars Novo Nordisk в Ірані в 2006 році. Як зазначив Сем Озенк, Novo Nordisk є єдиною західною компанією, яка працює на території Ірану з моменту введення санкцій.

Novo Nordisk – данське фармацевтичне підприємство, яке було засноване в 1923 р. Штаб-квартира компанії знаходиться в Багсвері (передмістя Копенгагена). На сьогоднішній день, підприємство є одним з лідерів в галузі виробництва фармацевтичної продукції та надання послуг в даній галузі, зокрема в області лікування цукрового діабету. Крім цього, підприємство займає серйозні позиції в таких областях,як лікування гемофілії, лікування гормоном росту, а також замісної гормональної терапії.

Компанія працює в 6 державах і має 79 представництв і філій в 68 країнах. Штат співробітників Novo Nordisk нараховує понад 29 тис. співробітників.

Джерело: pharma.net.ua

  •