Новини

Новий CEO Volkswagen розгляне варіант продажу активів

Новий генеральний директор Volkswagen AG Герберт Дісс заявив, що розгляне варіант продажу деякої частини активів компанії з метою її модифікації з мультибрендового конгломерату в централізовану компанію з сильними брендами.

На своїй першій прес-конференції в Вольфсбурзі в якості глави концерну, Дісс зазначив, що перегляду підлягають кілька брендів в загальному портфелі компанії. Серед брендів, які будуть розглядатися на продаж, присутні такі як Renk і MAN Diesel.

Новий генеральній директор Герберт Дісс також зазначив у своїй промові, що компанія на даний момент має достатню кількість варіантів, як змінити структуру власності німецького автомобільного конгломерату. Серед можливих опцій розглядаються більш широкі інвестиції в бізнес або продаж деяких активів.

Варто відзначити, що недавно Volkswagen AG анонсували тотальну реструктуризацію компанії, що включає в себе оптимізацію належних їм брендів та зміну генерального директора. Дані події були, в основному, викликані «дизельним скандалом», що розгорівся навколо компанії в цьому році.

Читайте також: Volkswagen планує масштабну перестановку та зміну СЕО

  •  

Напишіть коментар