Новини

Нові інвестиції від провідних постачальників Bosch

Bosch інвестує чотири мільярди євро в безпілотні автомобілі. Один з масштабних світових постачальників автокомпонентів направить великі кошти в розробку технологій. Кошти будуть виділені до кінця 2022 року.

Рішення з приводу фінансування в безпілотників сприяло тому, щоб в майбутньому найняти фахівців для розробки ПО. Мова йде про 25 000 нових співробітників. Крім цього, протягом п’яти років Bosch плануює значно збільшити склад співробітників, які спеціалізуються на технологіях штучного інтелекту – в 4 рази, тобто до 4 000 осіб. Відомо, що вже багато років головний прибуток Bosch надходить безпосередньо від дизельних двигунів. Але зараз компанія все змінює і вже через 7 років, вона зможе збільшити виручку в сегменті компонентів для електрокарів в десять разів!

Генеральний директор Bosch повідомив, що електрокари змінять картину в даному напрямку. Waymo домоглася великого прогресу в технології, тому конкуренція буде дуже жвавою. Нагадуємо, що Waymo – це підрозділ Alphabet. Спеціалізацією компанії є розробка безпілотників.

Читайте також: Vinebox залучив великі інвестиції

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар