Новини

«Нова Пошта» відновлює роботу в Мукачево

Лідер ринку експрес-доставки України за два дні відновив роботу в Закарпатті після пожежі на терміналі і в Відділенні №1 в Мукачево.

У терміналі “Нова Пошта” у Мукачево сталася пожежа, не дивлячись на наявність всіх необхідних засобів протипожежної безпеки та відповідність приміщення всім нормам. На щастя, ніхто не постраждав, а клієнти, чиї відправлення були пошкоджені, отримають компенсації. Виплати вже почалися.

Сьогодні «Нова Пошта» в Мукачево відновлює свою роботу. Завдяки злагодженій роботі команди було знайдено тимчасове приміщення для терміналу, скориговані графіки доставки так, щоб клієнти із Закарпаття отримували посилки швидше, розпочато роботи по відновленню Відділення №1 – буде відкрито нове, яке стане одним з кращих в країні. «Я дуже вдячний команді із Закарпаття, яка одразу прибула на місце події і команді з Києва, яка максимально швидко приєдналася до колег з Мукачева – разом вони зробили все можливе, щоб зменшити незручності для клієнтів. Окрему подяку висловлюю нашим партнерам – орендодавцям, які постраждали від цього лиха разом з нами. Вони швидко надали тимчасове приміщення для терміналу, поки будуть вестися відновлювальні роботи », – говорить Володимир Поперешнюк, співзасновник« Нова Пошта ». Тепер посилки можна знову відправляти і отримувати через тимчасовий термінал, поки тривають роботи по відновленню. Компанія зробить все можливе, щоб клієнти не відчули ніяких незручностей.

Читайте також: “Нова Пошта” почала виплачувати компенсацію після пожежі в Мукачеві

  •  

Напишіть коментар