Новини

Nordgold придбає канадську компанію Northquest за $ 10,5 млн.

Представники підприємства Nordgold, яке здійснює свою діяльність в сфері видобутку золота, повідомили про свої наміри купити акції канадського підприємства Northquest, яких їй не вистачає. Загальна сума угоди складе близько $ 10,5 млн. Nordgold на сьогоднішній день володіє 51,5% канадського підприємства.

Аналітики відзначають, що бізнес Northquest оцінюється в $ 21,6 млн. На думку експертів, основною з причин того, чому Nordgold вирішила купити все акції Northquest, є те, що Northquest є власником проекту Pistol Bay. Це перспективний актив, який на сьогоднішний день стрімко розвивається. Джерела заявляють, що підприємство зважилося на такі інвестиції тому, що вважає їх вигідними і очікує збільшення прибутку в майбутньому.

Nordgold – велика міжнародна золотодобувна компанія, в арсеналі якої є дев’ять рудників, два проекти розвитку і чотири геологорозвідувальних проекти з локалізованими ресурсами. Nordgold була створена в 2007 р., кількість працівників підприємства становить близько 8 тис. чоловік. Обсяг запасів за підсумками минулого року нарахував 14 млн.  унцій золота, обсяг оцінених і виявлених ресурсів – 22,0 млн. унцій.

Представники Nordgold повідомляють, що пропозиція про покупку решти акцій буде діяти до 1 червня 2016 р. – повідомляють обізнані джерела. У компанії Northquest на сьогоднішній день ніяк не прокоментували дану угоду.

Джерело: rns.online

  •