Новини

Nokia проведе скорочення штату в результаті злиття з Alcatel

Nokia проведе скорочення штату в результаті злиття з AlcatelДнями стало відомо, що велике телекомунікаційне підприємство Nokia планує провести масове скорочення штату співробітників. Як повідомляють джерела, такі заходи Nokia робить для того, щоб зменшити витрати після завершення крупної операції по злиттю з компанією Alcatel-Lucent.

Минулого тижня керівництво Nokia заявило в інтерв’ю журналістам про те, що в планах підприємства масштабна реструктуризація, в результаті якої компанія сподівається заощадити близько € 900 млн. Також в рамках нового бізнес-плану, компанія має намір розвивати інноваційні проекти, такі як – 5G, хмарні обчислення і інтернет речей.

За інформацією обізнаних  джерел, скорочення штату нарахує від 10 тис.  до 15 тис.  одиниць, це 14% всього штату Nokia, в якій працюють 104 тис. осіб. Процес скорочення планують завершити в 2018 р.

Nokia заснована 1865 року у Фінляндії, компанія  займається виробництвом і реалізацією телекомунікаційного обладнання для мобільних, фіксованих, широкосмугових і IP- мереж. Підприємство виробляє продукцію більш ніж в 150 державах.

На початку 2016 р. Nokia придбала Alcatel-Lucent, в результаті даної угоди про злиття створений один з найбільших світових постачальників обладнання для мереж зв’язку. Спільне підприємство називається Nokia Corporation, його головний офіс розташований в Фінляндії, але всі основні операції здійснюються у Франції. 

Джерело: ubr.ua

  •