Новини

Nokia повернеться на ринок мобільних телефонів

Фінська компанія Nokia найближчим часом може відновити виробництво мобільних телефонів. Про це повідомляє інформаційна онлайн-платформа IGate. Також відомо, що свої розробки нової моделі смартфона компанія представить у рамках щорічної виставки мобільних пристроїв Mobile World Congress уже навесні 2017-го року. Презентація Nokia D1C повинна стати однією з ключових подій у цьому році в рамках заходу. Варто зазначити, що торішнім фаворитом виставки в Барселоні стала остання модель смартфона від корейського виробника Samsung.

Нагадаємо, що в 2013 році виробник електроніки Nokia уклав угоду з транснаціональною корпорацією Microsoft щодо продажу бізнесу з виробництва мобільних телефонів. На той момент фінська компанія виявилася в положенні, коли виготовляти власні мобільні пристрої, які могли б виявитися конкурентоспроможними в рамках світового ринку, вона вже не могла, зважаючи на відсутність потужностей для виробництва смартфонів. Таким чином, продаж активів Microsoft виявилося єдиним можливим рішенням. Пізніше торговий бренд Nokia був проданий китайському холдингу Foxconn.

Новостворений гаджет Nokia D1C стане результатом співпраці Nokia з китайським розробником Foxconn і фінським рітейлером HMD Global, який візьме на себе просування товару на світовому ринку електроніки.

Читайте також: Microsoft продає бренд Nokia за $ 350 млн.

  •  

Напишіть коментар