Новини

Nissan інвестував $ 27,5 млн. в науково-дослідний центр в Таїланді

Nissan інвестував $ 27,5 млн. в науково-дослідний центр в ТаїландіВеликий автовиробник Nissan вклав близько $ 27,5 млн. в новий науково-дослідний центр в Таїланді, – про це повідомили обізнані джерела.

У планах підприємства – збільшення виробництва машин для азіатського ринку. Керівництво впевнене в тому, що даний проект допоможе їм реалізувати поставлені цілі в найкоротші терміни.

Джерела повідомляють, що новий центр в Таїланді оснащений всім необхідним обладнанням для того, щоб проводити тестування автомобілів в різних умовах, включаючи їзду по вибоїстій місцевості. Крім цього, новий центр буде перевіряти якість деталей, що були куплені на місцевому ринку.

Представники Nissan розповіли в інтерв’ю журналістам про те, що раніше такі розробки проводилися в Японії, проте через відсутність належних умов процес виробництва нових машин для азіатського ринку сповільнювався. Тепер, за словами керівника нового науково-дослідного центру, компанія зможе збільшити виробництво в короткі терміни, а також придивлятися до того, чому віддають перевагу тайські клієнти, щоб враховувати це у розробці нових моделей автомобілів.

Аналітики наголошують, що багато японських виробників  мають заводи в Таїланді. Також в планах таких відомих автокорпорацій, як Toyota і Honda – відкриття дослідницьких центрів в даному регіоні.

Nissan Motor Co., Ltd. – один з найбільших в світі автовиробників. Підприємство було засноване в 1933 р. в Японії. Активи компанії нараховують $ 138.9 млрд. На підприємстві працює понад 150 тис. чоловік.

Джерело: rns.online

  •