Новини

Німці скуповують цукрові заводи в Україні: криза в галузі минула?

Компанія «Радехівський цукор», яка є найбільшим виробником цього продукту в Україні, закрила угоду з придбання 6 цукрових заводів, що належали раніше компанії «Т-Цукор». Йдеться про: Борщівський, Бучацький, Збаразький, Козівський, Лановецький і Хоростківський цукрові заводи, які знаходяться в Тернопільській області. Про це повідомляє джерело delo.ua.

До 2014 року «Т-Цукор» входив в ТОП 3 по виробництву цукру в Україні, а також був найбільшим виробником західного регіону.

У свою чергу, «Радехівський цукор» з 2010 року є підконтрольним німецької компанії Pfeifer & Langen, яка володіє активами по всій Європі. На Західній Україні німці володіють двома підприємствами – Радехівський і Чортківським цукровими заводами.

Представники «Радехівського цукру» в коментарі для «Інтерфаксу» заявляли, що заводи виступали заставою за кредитами Промінвестбанку і після банкрутства «Мрії» перейшли у власність банку.

За даними профільної асоціації «Укрцукор», зазначені заводи були об’єднані в ТОВ «Компанія« Галичина цукор ».

«Без сумніву, покупка цих шести заводів вплине на ринок і вже можна з упевненістю сказати, що на Західній Україні конкуренція за сировину і посіви цукрових буряків буде більш відчутна. Так як «Радехівський цукор» в більшості працює за давальницькою схемою, їм потрібно зараз активно працювати над тим, щоб зібрати кворум аграріїв, які будуть виробляти для них цукрові буряки », – повідомила Руслана Бутило, яка є керівником аналітичного відділу асоціації« Укрцукор ».

Читайте також: 4 заводи «Мрії» тепер належать заводу «Радехівський цукор»

  •  

Напишіть коментар