Новини

Німецько-Український фонд запустить нову програму для підтримки бізнесу

Німецько-Український фонд підписав меморандум про співпрацю з українським кредитором «Ощадбанк». Напередодні ця інформація була розміщена на порталі НБУ, де також містяться фрагменти з прес-релізу фонду. Відповідно до першоджерела, спільна робота інвесторів буде спрямована на підтримку представників малого та середнього бізнесу. Наступного року компаніям, що розвиваються, дадуть можливість взяти участь у декількох програмах, пов’язаних з фінансуванням МСБ.

Проект передбачає надання кредитів під лояльну процентну ставку для розвитку різного роду підприємств. Нагадаємо, що зараз середня ставка по кредиту для бізнесу становить від 18% до 19%. Відповідно до прес-релізу фонду, у подальшому цей показник мають намір знизити. У свою чергу, виконавчий директор НУФ Олег Стринжа також зазначає, що макроекономічна стабілізація і зниження облікової ставки НБУ виявилися ефективним інструментом впливу на зменшення процентних ставок на міжбанківському кредитному ринку. Це дозволяє банкам зробити кредити більш дешевими.

Німецько-Український фонд (НУФ) – небанківська фінустанова, основна мета діяльності якої полягає у сприянні розвитку малого і середнього бізнесу. Організація була створена в 1999 році. До її складу увійшли НБУ (31,3%), Міністерство фінансів України (31,3%) і німецька державна фінансова група KfW Bankengruppe (37,4%).

Читайте також: ЄС відкриє 15 регіональних бізнес-центрів в Україні

  •  

Напишіть коментар