Новини

Німецькі компанії готові інвестувати в новий завод на території України

Зарубіжні компанії Ozone Investment і Verbio Vereinigte BioEnergie мають намір інвестувати в новий український промисловий проект близько 11 мільйонів євро. Безпосередньо, мова йде про будівництво комплексу з виробництва біогазу у Вінницькій області. Потенційні партнери розглядають два перспективних майданчики під забудову. Це – територія колишнього вінницького виробничого об’єднання “Хімпром” і територія поблизу міста обласного значення Козятин. Переговори про співпрацю вже розпочали.

З точки зору вигоди для української сторони, угода з німецькими корпораціями дозволить, по-перше, обзавестися прибутковим промисловим об’єктом на території покинутого виробничого комплексу, реконструкція якого буде проведена за рахунок капіталовкладників. По-друге, створити нові робочі місця для жителів області. Варто зазначити, що забезпечення майбутнього підприємства сировиною для виробництва біогазу українські партнери готові взяти на себе, що, безумовно, є ще одним плюсом для вітчизняного аграрно-промислового комплексу.

Нагадаємо, що протягом наступного року на території України заплановано будівництво ще одного промислового об’єкта з виробництва біогазу: Кіровоградська область. Інвестором проекту є компанія «Агроспецсервіс». Як повідомлялося в одній із публікацій Lawyers Daily, обсяг запланованих інвестицій досягне 16 мільйонів доларів.

Читайте також: «Агроспецсервіс» побудує завод за $ 16 мільйонів

  •  

Напишіть коментар