Новини

Німецька енергетична компанія RWE скоротить 2500 робочих місць в рамках реструктуризації

Німецька енергетична компанія RWE скоротить 2500 робочих місць в рамках реструктуризаціїЯк повідомляють обізнані джерела, одне з найбільших енергетичних підприємств в Німеччині – RWE затвердило  план реструктуризації для того, щоб вийти з фінансової кризи. В першу чергу, компанія планує скоротити штат на 2500 робочих місця. Дані цифри були оприлюднені днями під час прес-конференції, яку давало підприємство.

Аналітики називають нинішню кризу компанії найсерйознішою за всю її 118-річну історію. Серед причин занепаду, називають такі чинники, як низька вартість на електроенергію, слабке просування підприємства в сфері відновлюваної енергетики, фінансові проблеми зі структурними підрозділами корпорації. Також зовсім недавно компанія мала проблеми з контролюючими органами, вона змушена була заплатити великий штраф в розмірі € 33 млн. за завищення рахунків клієнтам.

В результаті цих обставин  – підприємство втратило 200 тисяч клієнтів в минулому році.

Експерти відзначають, що в останній рік багато великих  енергетичних компаній зазнають фінансових труднощів у зв’язку з падінням цін на нафту і іншими економічними факторами.

RWE – є одним з основних німецьких підприємств в області виробництва і реалізації електроенергії та природного газу. На даний момент керівництво компанії не повідомило які ще збирається вжити  заходи  для скорочення витрат. Деякі джерела припускають, що в разі, якщо скорочення штату співробітників виявиться недостатньо, підприємство може розглянути варіант продажу деяких своїх активів.

Джерело: ru.euronews.com

  •