Новини

Nike проспонсує університет Огайо на суму в $ 252 млн.

Nike проспонсує університет Огайо на суму в $ 252 млн.Один з найвідоміших американських виробників спортивного одягу Nike підписав спонсорський контракт з університетом Огайо на суму $ 252 млн. Як повідомляє The Wall Street journal, угода діятиме протягом п’ятнадцяти років, і за цей час компанія Nike буде постачати університету свої товари.

За словами обізнаних джерел, у контракті йдеться про те, що частина коштів у розмірі $ 112 млн. університет отримає у вигляді товарів від компанії Nike, а решта суми в розмірі $ 103 млн.  буде виплачена готівкою, включаючи доходи від роялті.

Також  Nike повідомила про те, що виділить $ 41 млн.  департаменту спорту університету, і ці кошти підуть на стипендії талановитим студентам, які досягли успішних результатів у спорті.

У минулому році  Nike укладала подібні спонсорські контракти з університетами Мічигану і Остіна.

За словами аналітиків, дана угода є вигідним рішенням  для компанії Nike в економічному та правовому полі.  Nike завжди робила акцент на рекламу, і успішно просувала свій бренд на ринку завдяки великим спонсорським контрактам. У числі таких угод – контракти  з відомими футбольними клубами (Ювентус, Барселона, Інтер та ін.), а  також реклама за участю відомих зірок.

Компанія Nike була заснована в 1964 році, її головний офіс знаходиться в Бівертоні (штат Орегон, США). Nike вважається найціннішим спортивним брендом (його ціна становить $ 10,7 млрд.), також на її частку припадає близько 95% ринку баскетбольного  взуття в США. Число співробітників компанії налічує  56, 5 тисяч  чоловік. У 2014 році її чистий прибуток склав $ 2,693 млрд. Nike є спонсором багатьох спортивних команд і спортсменів у  всьому світі.

Джерело: The Wall Street journal

  •