Новини

Nigerian National Petroleum Corp. звинувачують в розкраданні $ 16 млн.

Nigerian National Petroleum Corp. звинувачують в розкраданні $ 16 млн.Велика державна нафтова компанія Нігерії – Nigerian National Petroleum (NNPC) звинувачується урядом в тому, що вона не доплатила в казну $ 16 млн. Про це стало відомо після проведення перевірки на підприємстві. Державні аудитори повідомили про те, що підприємство так і не змогло пояснити, куди зникли ці кошти.

На даний момент керівництво компанії NNPC не давало жодних коментарів з цього приводу.

Останнім часом компанія була в центрі кількох скандалів, пов’язаних з корупцією і з фінансовими махінаціями. Минулого місяця влада заявила, що планує  розділити NNPC на кілька дрібних підприємств. Багато експертів пов’язують таке рішення зі спробами уряду боротися з корупцією. Новий президент країни Мохаммад Бухарі, який прийшов до влади в минулому році, пообіцяв, що докладе всіх зусиль для того, щоб побороти корупцію в країні.

Nigerian National Petroleum Corp. була створена в 1977 році в результаті злиття декількох нафтових корпорацій. Компанія відіграє велику роль, так як Нігерія – найбільший виробник нафти в Африці. І велика частина надходжень коштів до державної скарбниці припалає на нафтову сферу.

На даний момент не повідомляється про те, які заходи будуть вжиті щодо компанії та її керівництва внаслідок зникнення коштів, проте держава стверджує, що винні в скоєному відповідатимуть за законом.

Джерело: korrespondent.net

  •