Новини

Нідерландський поштовий оператор PostNL продає німецькі та італійські активи

Прес-служба PostNL повідомила про намір продати німецький підрозділ Postcon і італійське Nexive. За словами гендиректора PostNL херня Верхаген, компанія хоче сконцентрувати свої зусилля на тих ринках, де вона може досягти значних успіхів.

Нідерландська монополія вже не перший рік займається звуженням кола країн, де вона працює. У 2015 році PostNL продав своє британський підрозділ.

Відзначається, що починаючи з поточного кварталу, змінилася класифікація підрозділів PostNL в Італії і Німеччині, а також був переглянутий річний прогноз. Так, очікуваний базовий операційний прибуток становить 160-190 млн. євро проти раніше прогнозованих “до 200 млн. євро включно”.

За другий квартал нинішнього року кількість надісланих через PostNL посилок зросла на 22%, зате кількість листів скоротилося на 10,8%. Зріс показник виручки за доставку товарів з інтернет-магазинів: на 44%.

В цілому, квартальна виручка компанії збільшилася на 2%, до 851 млн. євро, а операційний прибуток знизився майже в п’ять разів – з 52 млн. до 10 млн. євро.

Читайте також: Криптовалюта DASH, прогноз на 10 років

  •  

Напишіть коментар