Новини

«НІБУЛОН» та «ОТП Лізинг» уклали договір лізингу на вагони придбані у 2019 році

У червні 2019 року «НІБУЛОН» повідомила про придбання нових вагонів-хоперів бункерного типу для перевезення зерна моделі 19-6869. Вагони вантажопідйомністю 70,5 тонн та об’ємом кузова 120 куб. м. були збудовані ТОВ «Дослідний-механічний завод „КАРПАТИ”». У рамках минулорічної угоди «НІБУЛОН» придбали 108 вагонів і більше не планує їх купувати.

«Позиція нашої компанії була, є і буде незмінною – в «Укрзалізниці» достатньо парку вагонів. У цілому будувати вагони не потрібно, бо це шлях у нікуди, а приватний сектор і економіка не повинні розхльобувати через непрофесійність керівництва «Укрзалізниці» у прийнятті рішень. Це одна з афер, коли приватний сектор втягують у будівництво вагонів, щоб відволікти увагу від неспроможності вирішення проблеми ефективного використання вже існуючого вагонного парку. Оборот маршруту у нашої компанії три дні, тоді як інші використовують вагони в 3–4 рази менш ефективно. Вагони мають бути не просто складом на колесах – а засобом ефективної доставки товару», – зауважив генеральний директор компанії Олексій Вадатурський.

«Оскільки ми продовжуємо інвестувати у різні напрями, зокрема у будівництво флоту, перевантажувальних терміналів і т. п., придбані у 2019 році вагони були використані нами для залучення додаткових грошових коштів. Таким чином, у лютому поточного року компанія «НІБУЛОН» уклала договір лізингу зі своїм багаторічним партнером – ТОВ «ОТП Лізинг», – додав керівник компанії.

На сьогодні власними вагонами з філій на перевантажувальний термінал компанії в Миколаєві «НІБУЛОН» вже перевезли більше 135 тис. тонн збіжжя.

Читайте також: «НІБУЛОН» побудує зерновий термінал на 120 тис. тонн в Миколаєві

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар