Новини

Незаконний трейдінговий прибуток, або Як поживитися хакеру

Як стало відомо, Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) в 2016 році зазнала хакерської атаки. Але, представники SEC промовчали про інцидент.

Тільки в серпні поточного року співробітники SEC змогли зрозуміти, що вкрадені дані, використовуються при отриманні незаконного трейдингового прибутку. За словами голови SEC Джея Клейтона, необхідно визнати, що загрози і кібератаки завжди були і ще будуть, але ключовим елементом управління кіберризиками є міцність систем і можливість швидкого відновлення.

Сьогодні відбудеться засідання сенатського банківського комітету на яке запрошений Джей Клейтон для пояснень замовчування наслідків і самого злому системи Комісії з цінних паперів і бірж США.

Нагадаємо, що система розкриття Edgar створена SEC для однакового доступу інвесторів, працює більше 20 років, а дозволявся доступ до таких матеріалів: 21 мільйон файлів, 5700 публічних компаній.

Цікаво те, що хакерської атаки зазнали тестові сектори, на яких проходило розміщення і перевірка правильності поданих даних. Перед тим, як документи стають надбанням публічності, з ними працюють співробітники SEC.

Нагадаємо, що в 2019 році запрацює консолідований журнал, в якому планується реєстрація всіх угод САТ, а це приблизно 58 мільйонів угод з акціями та опціонами. Інформація включає дані та всю основну інформацію про клієнтів. Тому необхідно убезпечити систему від можливості злому хакерами.

Читайте також: Повернення «мільйонів Януковича», або Надходження до бюджету

  •  

Напишіть коментар