Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники

Новини

Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники

17.08.2021 Новини

Компанія Lenovo Group звітує про рекордні результати за перший квартал 2021/22 фінансового року1. Продуктивність Lenovo забезпечила значне покращення рентабельності рік до року: дохід до сплати податків зріс майже вдвічі та сягнув $650 млн (зростання на 96%). Чистий прибуток продемонстрував зростання більше ніж удвічі — на 119%, у той час як маржинальність прибутку сягнула 2,8% — це найвищий показник за багато років. У першому кварталі Lenovo Group звітує про зростання виручки, яка досягла $16,9 млрд — це на 27% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Можливості, створені прискореною диджиталізацією, інтелектуальною трансформацією й модернізацією пристроїв, інфраструктури та застосунків у всьому світі, стимулюють довгострокове та стабільне зростання рентабельності компанії.

Lenovo Group прагне до сталого росту та підвищення рентабельності усіх підрозділів бізнесу, зокрема у сфері розробки вертикальних й інфраструктурних рішень, преміальних ПК та суміжних пристроїв, що не належать до ПК, такі як планшети, смартфони, вбудовані обчислення й інші смарт-пристрої. Крім того, інновації сприяють збільшенню прибутку та сталому зростанню. У першому кварталі 2021/22 фінансового року2 компанія збільшила витрати на дослідження та розробку (R&D) на 40% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Протягом наступних трьох років Lenovo буде інвестувати в інновації та подвоїть інвестиції у R&D.

Компанія Lenovo вперше звітує про показники, враховуючи нову структуру бізнес-групи, що була анонсована на початку 2021/22 фінансового року. Вона включає Solutions & Services Group (SSG), Infrastructure Solutions Group (ISG) і Intelligent Devices Group (IDG).

“Прискорена цифрова й інтелектуальна трансформація створила суттєві ринкові можливості в усьому світі. Компанія Lenovo успішно використовує їх — ми перетворюємось із виробника пристроїв у постачальника смарт-послуг і рішень. Це доводять і наші результати: лише в цьому кварталі ми подвоїли рентабельність рік до року, в той час як маржинальність прибутку сягнула максимального показника за багато років, — коментує Ян Юаньцін (Yang Yuanging), Голова ради директорів і генеральний директор Lenovo. — Надалі ми будемо збільшувати інвестиції в дослідження та розробку, прагнучи подвоїти їх протягом наступних трьох років. Ми й далі поліпшуватимемо операційну перевагу та, як і раніше, прагнемо екологічних інновацій і корпоративної відповідальності для досягнення сталого розвитку і стабільного зростання рентабельності”.

Solutions and Services Group SSG: підвищення рентабельності в напрямах, що швидко зростають

Ринок трансформується, тому клієнтам потрібні сучасні ІТ-сервіси, які сприяють розвитку керованих послуг (Managed Service) і сервісних рішень (Solutions Services), а також сегменту “рішення як послуга” (as-a-Service) на основі підписки. У групі зазначають, що до 2025 року обсяг ринку ІТ-послуг становитиме понад $1 трлн.

Ефективність групи в першому кварталі 2021/22 фінансового року:

 • Виручка підрозділу зросла на 38% у річному обчисленні й сягнула $1,18 млрд завдяки трьом ключовим сегментам групи: послугам підтримки (Support Services), керованим послугам (Managed Services), “рішенням як послуга” (as-a-Service) та вертикальним рішенням (Vertical Solutions). Операційна маржинальність склала 22% — цей показник набагато перевищує традиційну маржинальність на ринку виробників обладнання.
 • Рентабельність послуг із підтримки зросла майже на три пункти рік до року. Виручка від керованих послуг (Managed Services) і “рішень як послуга” (as-a-Service) продемонструвала двозначне зростання, а вартість контрактів на вертикальні рішення — тризначне зростання в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
 • Успіху досягли завдяки угодам із декількома смарт-містами й ритейлерами. Згідно з угодами, клієнти будуть використовувати гібридні хмарні рішення й інтелектуальні рішення Lenovo.

Плани на розвиток:

 • У зв’язку зі зростанням комерційного сектору, компанія Lenovo планує розширювати послуги з ІТ-підтримки. Щодо “рішень як послуга” (as-a-Service), компанія активно інвестує в можливості, платформи й інструменти для розвитку цього напряму. Також Lenovo нарощує масштаби підрозділу за рахунок створення повторюваних вертикальних рішень із використанням інтелектуальної власності компанії та стратегічного партнерства.
 • Висока маржинальність ключових сегментів групи SSG сприятиме підвищенню рентабельності всієї Lenovo Group у найближчі роки.

Infrastructure Solutions Group (ISG): прискорене збільшення прибутків і значне зростання відносно ринку квартал до кварталу

Інфраструктура інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) — основа цифрової та інтелектуальної трансформації. За прогнозами, до 2025 року обсяг ринку ІКТ-інфраструктури складе близько $250 млрд. Після інвестування у створення міцного фундаменту, компанія Lenovo займає хорошу позицію на ринку як постачальник ІКТ-рішень повного циклу.

Ефективність групи в першому кварталі 2021/22 фінансового року:

 • ISG звітує про рекордну виручку в $1,8 млрд. Показники випереджають темпи розвитку ринку шість кварталів поспіль, досягнувши найкращих результатів за останні п’ять років.
 • Група займає третю позицію на світовому ринку серверів архітектури x86 і другу в галузі зберігання даних масового попиту.
 • Бізнес-напрями групи з вищою рентабельністю ㅡ системи зберігання даних, програмне забезпечення та гібридні хмарні рішення (Hybrid Cloud Solutions) ㅡ будуть зростати рік до року. При цьому напрям Hybrid Cloud Solutions показав двозначне зростання рік до року.

Плани на розвиток:

 • Група буде інвестувати в розвиток бізнесу, прагнучи стати найбільшим постачальником рішень для інфраструктури центрів обробки даних за рахунок збільшення інвестицій в периферійні обчислення, гібридні хмарні рішення і конвергенцію хмарних мереж 5G. Компанія буде зміцнювати власні можливості проєктування та виробництва, покращувати ефективність та розширювати стратегічні партнерські відносини, щоб впроваджувати нові рішення.
 • Постійні інвестиції в підрозділ ISG сприятимуть подальшому зростанню рентабельності та загальної конкурентоспроможності бізнес-групи.

Intelligent Devices Group (IDG): рекордний прибуток та подальший розвиток бізнесу, не пов’язаного з ПК

Пандемія змінила спосіб життя й формат роботи багатьох спеціалістів, у результаті чого ПК стали центром цифрового життя. Завдяки цьому цикл оновлення ПК вдалося скоротити, а рівень проникнення пристроїв у повсякдення людей збільшити. Загальний попит на ПК, принаймні до 2025 року, буде залишатися на нинішньому рівні, а комерційний попит швидко досягне докризових показників. Водночас у компанії очікують, що сукупний середньорічний темп зростання ринку (CAGR) Інтернету речей (Smart IoT) зросте на 11% до 2025 року. Також швидко будуть зростати нові можливості в бізнес-напрямах, не пов’язаних із ПК.

Ефективність групи в першому кварталі 2021/22 фінансового року:

 • Перший квартал став рекордним як за показниками прибутку, так і виручки. Прибуток досягнув $1,1 млрд, що на 43% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Виручка сягнула $14,7 млрд, що на 28% більше рік до року. Це обумовлено поєднанням високих показників ефективності сегментів ПК і зростаючих показників по напрямах, що не пов’язані з ПК, які зараз складають 18% від загальної виручки групи IDG.
 • Середня ціна продажів (Average Selling Price) та рентабельність зростають завдяки постійним інвестиціям у преміальні та інші сегменти ПК, зокрема робочі станції, ігрові, тонкі та легкі пристрої.
 • Lenovo зміцнила показники, перебуваючи на другій позиції на світовому ринку Android-планшетів, а напрям смартфонів показав зростання виручки на 60% рік до року. Наразі цей бізнес-підрозділ є самостійним напрямом із рекордною операційною маржинальністю у майже 5% за квартал.

Плани на розвиток:

 • Компанія Lenovo надалі інвестуватиме у смарт-пристрої, технології основних комплектуючих і обчислювальні платформи наступного покоління.
 • Компанія Lenovo буде використовувати широку клієнтську базу для перехресного продажу продуктів, що не належать до сегмента ПК, для забезпечення сталого зростання рентабельності.

Основні операційні показники та інвестиції в майбутнє

 • У першому кварталі витрати на дослідження та розробку (R&D) зросли на 40% рік до року. Також компанія планує подвоїти інвестиції у R&D протягом наступних трьох років.
 • Нещодавно компанія піднялася одразу на 65 позицій у списку Fortune Global 500 і посіла 159 місце, що є найвищою сходинкою за весь час.
 • Операційна діяльність Lenovo Group і глобальний ланцюжок поставок кращі у своєму класі, що допомагає бізнесу вирішувати поточні глобальні проблеми поставок компонентів.
 • Компанія Lenovo зосереджена на екологічному, соціальному та корпоративному управлінні. Це важливо як для досягнення науково обґрунтованих цілей в області клімату, так і для просування екологічних інновацій; підтримки громад і підприємств, які потребують допомоги у зв’язку з викликами “нової реальності”; розширення можливостей для недостатньо представлених спільнот за допомогою доступу до технологій і STEM-освіти за сприяння Фонду Lenovo. Щорічний звіт Lenovo Group за цим напрямом буде опубліковано у вересні 2021 року. Також нещодавно компанію Lenovo було визнано найкращим місцем для роботи людей з інвалідністю згідно з індексом рівності за версією Disability:IN.

1 1 квартал 2021/22 фінансового року Lenovo тривав із 1 квітня по 30 червня 2021 року.

2 2021/22 фінансовий рік Lenovo триває з 1 квітня 2021 року по 31 березня 2022 року.

Інші статті на цю тему

 • Звільнено чотирьох членів наглядової ради УЗ
  Новини

  Звільнено чотирьох членів наглядової ради УЗ

  Кабінет Міністрів не продовжив контракти з членами наглядової ради Укрзалізниці Шевки Аджунером, Сергієм Лещенком, Андреасом Матьє і Олегом Журавльовим. Інформація про зміни в складі наглядової ради УЗ з’явилася на сайті компанії. Згідно з документом, припинено повноваження Аджунера, Матьє, Лещенко і Журавльова. Рішення про припинення їх повноважень прийняв Кабмін на підставі свого розпорядження в червні 2021 року, згідно з […]

 • Держаудитслужба перевірить діяльність Нафтогазу
  Новини

  Держаудитслужба перевірить діяльність Нафтогазу

  Уряд України зобов’язав компанію Нафтогаз забезпечити умови для перевірки її діяльності працівниками Державної аудиторської служби. Таке рішення було прийнято на засіданні уряду. “Компанію зобов’язали надати безперешкодний доступ до документації і на підприємства, в філії, представництва НАК. Йдеться, зокрема, про перевірку фінансово-господарської діяльності Нафтогазу в 2017 – 2021 роках”, – йдеться в повідомленні. Раніше ЗМІ повідомляли, що аудит показав недоліки і […]

 • Lufthansa поверне державі допомогу у 2,5 мільярда євро
  Новини

  Lufthansa поверне державі допомогу у 2,5 мільярда євро

  Німецький концерн Lufthansa планує вивести державу з числа своїх співвласників шляхом збільшення капіталу на 2,14 мільярда євро і повернення державної антикризової допомоги, отриманої у період пандемії COVID-19. Ці заходи почнуть здійснюватися ще до виборів в Бундестаг 26 вересня, повідомив авіаперевізник ввечері неділі, 19 вересня. З 22 вересня до 5 жовтня акціонерам Lufthansa запропонують обміняти старі […]

 • Газпром поставив рекордний обсяг газу в Туреччину
  Новини

  Газпром поставив рекордний обсяг газу в Туреччину

  Російський Газпром у 2021 році поставив у Туреччину 20,3 млрд кубометрів газу, що є максимальним показником за неповні дев’ять місяців. Про це повідомляє прес-служба компанії за підсумками зустрічі її голови Олексія Міллера з міністром енергетики та природних ресурсів Туреччини Фатіхом Донмезом у понеділок, 20 вересня. При цьому минулоріч за цей період поставки склали всього 8 млрд куб. […]

 • Держстат покращив квартальний показник економіки
  Новини

  Держстат покращив квартальний показник економіки

  За уточненими даними Держслужби статистики, зростання ВВП України в другому кварталі 2021 року було 5,7% у річному вираженні, що на 0,3% вище за попередню оцінку. Зокрема, за півроку номінальний ВВП був 1 трлн 169,4 млрд грн, а з розрахунку на одну особу – 28,19 тис. грн. У порівнянні з першим кварталом (з урахуванням сезонного фактора) ВВП […]

 • Укроборонпром відзвітував про півмільярдний прибуток у 2021 році
  Новини

  Укроборонпром відзвітував про півмільярдний прибуток у 2021 році

  У першому півріччі 2021 року підприємства держконцерну Укроборонпром отримали 517,6 мільйона гривень чистого прибутку. Про це йдеться у звіті концерну, який було опубліковано в понеділок, 20 вересня. У документ включено фінансові показники 78 суб’єктів господарювання. “Загальна сума доходів підприємств становить 10,3 млрд грн. За цим показником виконання плану склало 99,5%”, – уточнили в концерні. Станом на липень […]

 • Яка допомога потрібна українським підприємцям, щоб експортувати більше
  Аналітика

  Яка допомога потрібна українським підприємцям, щоб експортувати більше

  Експорт товарів займає третину ВВП України. Але ми продаємо за кордон насамперед сировину. Це – маркер нерозвинених країн і шлях, який не сприяє економічному розвитку. Стратегічна задача нашої держави – збільшити експорт високотехнологічних товарів з високою доданою вартістю: тобто не просто вирощувати умовне зерно на продаж, а виробляти складні продукти, які захочуть купити за кордоном. […]

 • Український топменеджер Василь Лацанич очолить телекомунікаційний напрям в NEQSOL Holding
  Новини

  Український топменеджер Василь Лацанич очолить телекомунікаційний напрям в NEQSOL Holding

  NEQSOL Holding оголосив про призначення Василя Лацанича Head of Telecom групи. Посада створена для  подальшого підвищення рівня взаємодії між холдингом і дочірніми телеком-компаніями та підтримки розвитку холдингу на міжнародній телекомунікаційній арені. Василь Лацанич має понад 20-річний міжнародний стаж роботи в телекомунікаційній галузі, в тому числі в Нідерландах, Україні, Італії, Росії, Білорусі, Узбекистані, Туркменістані та Індії. […]

Читайте також

Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Найбільша світова авіакомпанія потерпає від рекордних збитків

Компанія American Airlines втратила 80% прибутку. Такі відомості з’явилися у ЗМІ після публікації фінансового звіту перевізника.  Питанням чистого прибутку авіакомпанія похвалитися не може, тому що це – лише 950 мільйонів доларів – такі цифри з’явилися у фінансовому звіті авіакомпанії за другий квартал цього року. У порівнянні з другим кварталом 2015 року цей показник впав приблизно […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Pfizer повідомив про доходи нижче оцінок і знизив свої річні прогнози

Акції Pfizer, що знизилися на 3,2% з початку року, впали на 1,65% у вівторок після того, як компанія повідомила про підсумки третього кварталу, що завершився 30 вересня. Pfizer повідомив про зниження прибутку на акцію на 4% (в порівнянні з аналогічним кварталом 2019 року) до $ 0,72, але це виявилося трохи вище оцінок аналітиків в $ […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Український спиртзавод вперше будує екоустановку

Спиртзавод у Тростянці на вимогу населення модернізує виробництво, встановивши очисну установку. Тростянецький спиртзавод першим в Україні модернізує виробництво, встановивши екологічну випарну установку. Таким чином керівництво заводу відреагувало на вимоги місцевих жителів, які скаржилися на сильний запах. Як повідомляється, на підприємстві презентували і дали старт будівництву першої в Україні випарної установки. Її розробник Сергій Циганков, доктор […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Європейський інвестбанк виділить 400 млн євро на підтримку українських аграріїв

В рамках проекту Європейського інвестиційного банку буде виділено 400 мільйонів євро на підтримку малих і середніх аграрних підприємств. Бізнесу, зайнятому в сфері сільського господарства, будуть доступні кредити терміном до 12 років з можливістю пільгового періоду кредитування терміном на 4 роки. 70% фінансування спрямують на підтримку підприємців, 30% – виділять операторам державного сектора, дослідницьким станціям і […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Акордбанк збільшить статутний капітал на 16 млн грн

Акордбанк вирішив збільшити статутний капітал на 16 млн 283,15 тис. грн, або на 7,04%, – до 247 млн ​​591,825 тис. грн. Як говориться в повідомленні банку в системі розкриття інформації НКЦБФР, відповідне рішення прийняли на позачергових зборах акціонерів 22 березня. Згідно з ним, розміщення акцій додаткової емісії заплановано за рахунок додаткових внесків. Ціна розміщення акцій […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Новаторська група Selena працює над екологічними запчастинами для автомобілів

Автомобілі знаходяться в рейтингу найголовніших забруднювачів навколишнього середовища. Компанія Selena придумала новаторську технологію – виготовляти запчастини і матеріали для автомобілів зі звичайних вуличних рослин, які не використовуються в харчовому ланцюжку людини. Проект Biomotive вже отримав 15 мільйонів євро фінансування від Європейського союзу. Виготовлений біопластик менш згубний для навколишнього середовища, адже багато СО2 в атмосферу виділяється […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Вищий господарський суд поновив справу про картельну змову українських супермаркетів

Вищий Господарський суд України скасував рішення господарського суду міста Києва від 06.07.2016 та постанову Київського апеляційного господарського суду від 20.09.2016 у справі про цінову змову між великими продуктовими мережами, що працюють на території країни. Відповідно до інформації Єдиного реєстру судових рішень України, касаційна скарга Антимонопольного комітету по даній справі повинна бути задоволена частково. Нагадаємо, що […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Аналітика

Рейтинг компаній за рівнем капіталізації

Дана інфографіка констатує рейтинг компаній за рівнем капіталізації в різні часові періоди: 1917 рік, 1967 рік, 2017 рік. Трійку лідерів рейтингу компаній очолює найбільша металургійна компанія країни U.S. Steel. Вартість компанії в 1917 році становила 46,4 мільярда доларів. Якщо перерахувати вартість компанії з урахуванням всіх економічних змін, то з поправкою на інфляцію до 2017 року вартість […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Coca-Cola стала одноосібним власником бренду молочних напоїв Fairlife

Решта 57,5% акцій американської компанії куплені у партнера по спільному підприємству Select Milk Producers, але сума угоди не розкривається. Бренд Fairlife був запущений в 2012 році і включає в себе широкий асортимент молочних напоїв, таких як молочні коктейлі з високим вмістом білка, відновлювальні напої і ультрафільтровані молочні продукти. За оцінками Coca-Cola, тільки в минулому році […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

У Харківській області побудують СЕС за рахунок інвестицій з Китаю

У зв’язку з впровадженням «зелених» проектів, зі створенням в країні сприятливих умов на законодавчому рівні для залучення іноземних інвесторів, стало відомо, що представники корпорації China Machinery Engineering Corporation і керівництво міста Первомайський в Харківській області підписали інвестиційний меморандум з питання будівництва СЕС. В основі проекту – принцип державно-приватного партнерства. Тематика меморандуму – будівництво сонячної електростанції. […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Глава Amazon продав акції компанії майже на $ 2 млрд

Глава і засновник найбільшого в світі інтернет-рітейлера Amazon Джефф Безос продав майже 1 млн акцій своєї компанії на загальну суму $ 1,84 млрд. Про це йдеться в документах, направлених в Комісію з цінних паперів і бірж (SEC). Відзначається, що це найбільша продаж акцій Amazon в доларовому еквіваленті для Безоса. Ціна склала близько $ 1900 за […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Antonov Airlines відкриє представництво в Британії

Українська авіаційна компанія Antonov Airlines в 2017 році відкриє представництво в Великобританії – Dreamlifts Ltd. Про це повідомляє прес-служба вітчизняного авіахолдингу. Основний напрямок діяльності новоствореного підприємства – здійснення міжнародних вантажних перевезень. У рамках роботи команди Dreamlifts Ltd. на території  Об’єднаного Королівства будуть використовуватися літаки моделі Ан-124-100, вантажопідйомність яких становить 120 тисяч кілограм. Саме на технічні […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

«Укрпошта» купить банк

За заявою глави державної компанії «Укрпошта» Ігоря Смілянського, компанія має намір розвивати якість обслуговування і розширити фінансові послуги для своїх клієнтів. Фахівці компанії розглядають можливість придбання банківської установи з метою розширення бази клієнтів до 14 мільйонів, відкриття поштових та депозитних рахунків, проведення безготівкових платежів. Якщо компанія не зможе реалізувати купівлю банку, то розгляне варіант стратегічного партнерства з […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Новий очільник УЗ хоче розділити її на 4 компанії

Новий очільник Укрзалізниці повідомив про те, що незабаром компанію очікує переформатування. Володимир Жмак вважає, що вже зараз вантажні перевезення можна виділити в окрему бізнес-одиницю, а також створити ще три підрозділи. Одним стануть пасажирські перевезення — тут є стратегія і плани, потрібно впроваджувати їх і постійно рухатися вперед. Також в окремий підрозділ новий глава компанії збирається […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Держборг України за місяць зріс на $1 млрд

Державний і гарантований державою борг України станом на 30 листопада 2019 року зріс на 1,2% і склав 1 990,78 млрд грн або 82,83 млрд доларів. Про це повідомило Міністерство фінансів у вівторок, 24 грудня. За даними відомства, за місяць сума боргу України скоротилася в гривневому еквіваленті на 54,82 млрд грн (2,67%), а в доларовому еквіваленті […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

В Україні за рік виявили підозрілі операції на 347 мільярдів гривень

Матеріали Держфінмоніторингу спрямовані в СБУ, органи прокуратури, органи внутрішніх справ. У 2018 році Державна служба фінансового моніторингу виявила підозрілі фінансові операції на 347,4 млрд гривень. Про це в в четвер, 17 січня, інформує прес-служба Держфінмоніторингу. Так, відомство підготувало 934 матеріали за фінансовими операціями, які можуть бути пов’язані з легалізацією коштів і з вчиненням інших злочинів, […]

Далі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com