Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники

Новини

Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники

17.08.2021 Новини

Компанія Lenovo Group звітує про рекордні результати за перший квартал 2021/22 фінансового року1. Продуктивність Lenovo забезпечила значне покращення рентабельності рік до року: дохід до сплати податків зріс майже вдвічі та сягнув $650 млн (зростання на 96%). Чистий прибуток продемонстрував зростання більше ніж удвічі — на 119%, у той час як маржинальність прибутку сягнула 2,8% — це найвищий показник за багато років. У першому кварталі Lenovo Group звітує про зростання виручки, яка досягла $16,9 млрд — це на 27% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Можливості, створені прискореною диджиталізацією, інтелектуальною трансформацією й модернізацією пристроїв, інфраструктури та застосунків у всьому світі, стимулюють довгострокове та стабільне зростання рентабельності компанії.

Lenovo Group прагне до сталого росту та підвищення рентабельності усіх підрозділів бізнесу, зокрема у сфері розробки вертикальних й інфраструктурних рішень, преміальних ПК та суміжних пристроїв, що не належать до ПК, такі як планшети, смартфони, вбудовані обчислення й інші смарт-пристрої. Крім того, інновації сприяють збільшенню прибутку та сталому зростанню. У першому кварталі 2021/22 фінансового року2 компанія збільшила витрати на дослідження та розробку (R&D) на 40% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Протягом наступних трьох років Lenovo буде інвестувати в інновації та подвоїть інвестиції у R&D.

Компанія Lenovo вперше звітує про показники, враховуючи нову структуру бізнес-групи, що була анонсована на початку 2021/22 фінансового року. Вона включає Solutions & Services Group (SSG), Infrastructure Solutions Group (ISG) і Intelligent Devices Group (IDG).

“Прискорена цифрова й інтелектуальна трансформація створила суттєві ринкові можливості в усьому світі. Компанія Lenovo успішно використовує їх — ми перетворюємось із виробника пристроїв у постачальника смарт-послуг і рішень. Це доводять і наші результати: лише в цьому кварталі ми подвоїли рентабельність рік до року, в той час як маржинальність прибутку сягнула максимального показника за багато років, — коментує Ян Юаньцін (Yang Yuanging), Голова ради директорів і генеральний директор Lenovo. — Надалі ми будемо збільшувати інвестиції в дослідження та розробку, прагнучи подвоїти їх протягом наступних трьох років. Ми й далі поліпшуватимемо операційну перевагу та, як і раніше, прагнемо екологічних інновацій і корпоративної відповідальності для досягнення сталого розвитку і стабільного зростання рентабельності”.

Solutions and Services Group SSG: підвищення рентабельності в напрямах, що швидко зростають

Ринок трансформується, тому клієнтам потрібні сучасні ІТ-сервіси, які сприяють розвитку керованих послуг (Managed Service) і сервісних рішень (Solutions Services), а також сегменту “рішення як послуга” (as-a-Service) на основі підписки. У групі зазначають, що до 2025 року обсяг ринку ІТ-послуг становитиме понад $1 трлн.

Ефективність групи в першому кварталі 2021/22 фінансового року:

 • Виручка підрозділу зросла на 38% у річному обчисленні й сягнула $1,18 млрд завдяки трьом ключовим сегментам групи: послугам підтримки (Support Services), керованим послугам (Managed Services), “рішенням як послуга” (as-a-Service) та вертикальним рішенням (Vertical Solutions). Операційна маржинальність склала 22% — цей показник набагато перевищує традиційну маржинальність на ринку виробників обладнання.
 • Рентабельність послуг із підтримки зросла майже на три пункти рік до року. Виручка від керованих послуг (Managed Services) і “рішень як послуга” (as-a-Service) продемонструвала двозначне зростання, а вартість контрактів на вертикальні рішення — тризначне зростання в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
 • Успіху досягли завдяки угодам із декількома смарт-містами й ритейлерами. Згідно з угодами, клієнти будуть використовувати гібридні хмарні рішення й інтелектуальні рішення Lenovo.

Плани на розвиток:

 • У зв’язку зі зростанням комерційного сектору, компанія Lenovo планує розширювати послуги з ІТ-підтримки. Щодо “рішень як послуга” (as-a-Service), компанія активно інвестує в можливості, платформи й інструменти для розвитку цього напряму. Також Lenovo нарощує масштаби підрозділу за рахунок створення повторюваних вертикальних рішень із використанням інтелектуальної власності компанії та стратегічного партнерства.
 • Висока маржинальність ключових сегментів групи SSG сприятиме підвищенню рентабельності всієї Lenovo Group у найближчі роки.

Infrastructure Solutions Group (ISG): прискорене збільшення прибутків і значне зростання відносно ринку квартал до кварталу

Інфраструктура інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) — основа цифрової та інтелектуальної трансформації. За прогнозами, до 2025 року обсяг ринку ІКТ-інфраструктури складе близько $250 млрд. Після інвестування у створення міцного фундаменту, компанія Lenovo займає хорошу позицію на ринку як постачальник ІКТ-рішень повного циклу.

Ефективність групи в першому кварталі 2021/22 фінансового року:

 • ISG звітує про рекордну виручку в $1,8 млрд. Показники випереджають темпи розвитку ринку шість кварталів поспіль, досягнувши найкращих результатів за останні п’ять років.
 • Група займає третю позицію на світовому ринку серверів архітектури x86 і другу в галузі зберігання даних масового попиту.
 • Бізнес-напрями групи з вищою рентабельністю ㅡ системи зберігання даних, програмне забезпечення та гібридні хмарні рішення (Hybrid Cloud Solutions) ㅡ будуть зростати рік до року. При цьому напрям Hybrid Cloud Solutions показав двозначне зростання рік до року.

Плани на розвиток:

 • Група буде інвестувати в розвиток бізнесу, прагнучи стати найбільшим постачальником рішень для інфраструктури центрів обробки даних за рахунок збільшення інвестицій в периферійні обчислення, гібридні хмарні рішення і конвергенцію хмарних мереж 5G. Компанія буде зміцнювати власні можливості проєктування та виробництва, покращувати ефективність та розширювати стратегічні партнерські відносини, щоб впроваджувати нові рішення.
 • Постійні інвестиції в підрозділ ISG сприятимуть подальшому зростанню рентабельності та загальної конкурентоспроможності бізнес-групи.

Intelligent Devices Group (IDG): рекордний прибуток та подальший розвиток бізнесу, не пов’язаного з ПК

Пандемія змінила спосіб життя й формат роботи багатьох спеціалістів, у результаті чого ПК стали центром цифрового життя. Завдяки цьому цикл оновлення ПК вдалося скоротити, а рівень проникнення пристроїв у повсякдення людей збільшити. Загальний попит на ПК, принаймні до 2025 року, буде залишатися на нинішньому рівні, а комерційний попит швидко досягне докризових показників. Водночас у компанії очікують, що сукупний середньорічний темп зростання ринку (CAGR) Інтернету речей (Smart IoT) зросте на 11% до 2025 року. Також швидко будуть зростати нові можливості в бізнес-напрямах, не пов’язаних із ПК.

Ефективність групи в першому кварталі 2021/22 фінансового року:

 • Перший квартал став рекордним як за показниками прибутку, так і виручки. Прибуток досягнув $1,1 млрд, що на 43% більше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Виручка сягнула $14,7 млрд, що на 28% більше рік до року. Це обумовлено поєднанням високих показників ефективності сегментів ПК і зростаючих показників по напрямах, що не пов’язані з ПК, які зараз складають 18% від загальної виручки групи IDG.
 • Середня ціна продажів (Average Selling Price) та рентабельність зростають завдяки постійним інвестиціям у преміальні та інші сегменти ПК, зокрема робочі станції, ігрові, тонкі та легкі пристрої.
 • Lenovo зміцнила показники, перебуваючи на другій позиції на світовому ринку Android-планшетів, а напрям смартфонів показав зростання виручки на 60% рік до року. Наразі цей бізнес-підрозділ є самостійним напрямом із рекордною операційною маржинальністю у майже 5% за квартал.

Плани на розвиток:

 • Компанія Lenovo надалі інвестуватиме у смарт-пристрої, технології основних комплектуючих і обчислювальні платформи наступного покоління.
 • Компанія Lenovo буде використовувати широку клієнтську базу для перехресного продажу продуктів, що не належать до сегмента ПК, для забезпечення сталого зростання рентабельності.

Основні операційні показники та інвестиції в майбутнє

 • У першому кварталі витрати на дослідження та розробку (R&D) зросли на 40% рік до року. Також компанія планує подвоїти інвестиції у R&D протягом наступних трьох років.
 • Нещодавно компанія піднялася одразу на 65 позицій у списку Fortune Global 500 і посіла 159 місце, що є найвищою сходинкою за весь час.
 • Операційна діяльність Lenovo Group і глобальний ланцюжок поставок кращі у своєму класі, що допомагає бізнесу вирішувати поточні глобальні проблеми поставок компонентів.
 • Компанія Lenovo зосереджена на екологічному, соціальному та корпоративному управлінні. Це важливо як для досягнення науково обґрунтованих цілей в області клімату, так і для просування екологічних інновацій; підтримки громад і підприємств, які потребують допомоги у зв’язку з викликами “нової реальності”; розширення можливостей для недостатньо представлених спільнот за допомогою доступу до технологій і STEM-освіти за сприяння Фонду Lenovo. Щорічний звіт Lenovo Group за цим напрямом буде опубліковано у вересні 2021 року. Також нещодавно компанію Lenovo було визнано найкращим місцем для роботи людей з інвалідністю згідно з індексом рівності за версією Disability:IN.

1 1 квартал 2021/22 фінансового року Lenovo тривав із 1 квітня по 30 червня 2021 року.

2 2021/22 фінансовий рік Lenovo триває з 1 квітня 2021 року по 31 березня 2022 року.

Інші статті на цю тему

 • Tesla отримала рекордний прибуток за минулий рік
  Новини

  Tesla отримала рекордний прибуток за минулий рік

  Виробник електромобілів Tesla Inc. отримала за підсумками 2021 року рекордний прибуток у 5,52 млрд доларів, що у 7,7 разу більше, ніж роком раніше ($721 млн). Виторг компанії в 2021 році збільшився на 71%, до $53,8 млрд, продажі автомобілів підскочили на 87%, до рекордних 936 тисяч машин. У четвертому кварталі чистий прибуток Tesla зріс до $2,3 млрд, […]

 • Електронмаш вдруге продали за 430 млн. гривень
  Новини

  Електронмаш вдруге продали за 430 млн. гривень

  Київський завод Електронмаш удруге продали за 430 млн грн. Про це свідчать дані аукціону із приватизації. Електронмаш продали ТОВ Український імідж. Засновником компанії є Віолетта Глинянчук, статутний капітал складає 50 тисяч гривень. Юрособа заснована ще у 2006 році Оленою Слизюк та венчурним фондом Манускрипт. Ціна, за яку продали завод, у 6,6 разу перевищує стартову позначку, і це майже наполовину менше від результату першого […]

 • Компанія METRO оголосила про впровадження нової бізнес-стратегії «sСore» з амбітними цілями до 2030 року
  Новини

  Компанія METRO оголосила про впровадження нової бізнес-стратегії «sСore» з амбітними цілями до 2030 року

  Дюссельдорф, 26 січня 2022 р. – У рамках Дня інвестора провідна міжнародна торговельна оптова компанія METRO представила свою нову стратегію зі зростання «sCore». У найближчі роки компанія має на меті прискорити темпи свого зростання, максимізувати ціннісні пропозиції та посилити свої позиції провідного оптового гравця ринку харчових продуктів у світі до 2030 року. Назва оновленої стратегії […]

 • JP Morgan чекає нафту по $150 через Україну
  Новини

  JP Morgan чекає нафту по $150 через Україну

  Аналітики одного з найбільших банків світу JP Morgan вважають, що ціни на нафту можуть значно зрости через ситуацію навколо України, пише агентство Bloomberg. У компанії змоделювали ситуацію, коли вартість бареля нафти досягне 150 доларів за барель. “Геополітична напруга між Росією та Україною, що існує останнім часом, збільшує ризик суттєвого зростання в цьому кварталі”, – вважають аналітики. […]

 • Мінфін розповів, на що витратить нові кредити ЄС
  Новини

  Мінфін розповів, на що витратить нові кредити ЄС

  Нова макрофінансова допомога Євросоюзу буде спрямована на підтримку фінансової стабільності в Україні, повідомляє Мінфін. “Ми вдячні партнерам із Європейського Союзу за підтримку України, що допоможе забезпечити фінансову стабільність. Рішення про старт нової програми макрофінансової допомоги ЄС є черговим свідченням високого рівня стратегічного партнерства з ЄС, а також довіри до нашої країни та ефективної співпраці останніми роками”, […]

 • Падіння гривні коштувало Нацбанку майже $1,1 млрд
  Новини

  Падіння гривні коштувало Нацбанку майже $1,1 млрд

  Національний банк у січні продав 1,068 млрд. доларів для підтримки курсу гривні, повідомляється на сайті регулятора. З початку року курс гривні знизився до долара на 5,1%. У НБУ нагадали, що в березні 2020 року за аналогічний період місяця продали 2,2 млрд доларів, а курс гривні впав на 14%. “Сьогодні валютний ринок значно стійкіший до шоків, ніж […]

 • Bitcoin підскочив у ціні майже на 10%
  Новини

  Bitcoin підскочив у ціні майже на 10%

  Курс найпопулярнішої у світі криптовалюти Bitcoin різко зріс після обвалу напередодні. Про це свідчать дані біржі CoinDesk. Станом на 16:30 за київським часом Bitcoin подорожчав на 9,66% і торгувався на рівні 36 788. При цьому мінімальна ціна криптовалюти за останні 24 години становить 33 248 доларів, а максимальна – 37 500 доларів. Обсяг капіталізації ринку Bitcoin наблизився […]

 • Україна отримала рекордний дохід від туристичного збору
  Новини

  Україна отримала рекордний дохід від туристичного збору

  За підсумками 2021 року в державний бюджет направлено рекордних 244 млн грн доходу від туристичного збору. Це новий рекорд, повідомляє Державне агентство з розвитку туризму. Вказано, що ця сума на 87% є більшою, ніж у 2020 році (130 млн грн), і на 20% більша, ніж у “доковідному” 2019 році (196 млн грн). До топ-5 регіонів зі […]

Читайте також

Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

В Україні зросла кількість банків-порушників

За даними Національного банку України, за місяць число таких фінустанов збільшилася до 22. Так, 22 з 77 працюючих в Україні банків порушували нормативи Національного банку України (НБУ), повідомляє прес-служба регулятора. За місяць кількість таких банків збільшилася на одну фінансову установу. За даними НБУ, один банк порушив нормативи капіталу, три банки – нормативи ліквідності, 17 банків […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Економіка США отримала найсильніший удар з часів Другої світової війни

Згідно зі звітом Міністерства торгівлі США в четвер, падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) за період з квітня по червень (2 квартал) склало 32,9% в порівнянні з торішнім аналогічним значенням. Економісти відзначили, що це найсильніше зниження з тих пір, як уряд почав вести облік в 1947 році, після Другої світової війни. Раніше в історії США ВВП […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

JPMorgan Chase повідомив про різке зниження прибутку в трьох з чотирьох основних підрозділів банку

Сьогодні JPMorgan Chase опублікував свої фінансові результати за перші три місяці 2020 року. Коментуючи звіт, генеральний директор банку Джеймі Даймон заявив: «JPMorgan Chase добре себе зарекомендував в дуже жорсткому і унікально операційному середовищі. У першому кварталі базові результати компанії були надзвичайно хорошими, проте, враховуючи ймовірність досить серйозного спаду, необхідно було створити кредитні резерви в розмірі […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Італійський банк UniCredit розглядає можливість злиття з французьким банком Societe Generale

Італійський UniCredit розглядає можливість злиття з французьким банком Societe Generale, повідомляє Financial Times з посиланням на інформовані джерела. Керівництво італійської банку висуває ідею такої угоди вже кілька місяців, пише газета. Поки ніяких формальних пропозицій не було зроблено, але члени ради директорів SocGen також вивчають можливість такої комбінації. Обговорення можливої ​​угоди знаходиться на ранній фазі. Societe […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Венесуела випустить чергову альтернативну валюту

Влада венесуельської столиці Каракаса анонсували початок емісії власної валюти, яка замінить знецінений болівар на території міста – карібі. Даний крок для міської влади є вимушеним, адже болівар масово знецінився через економічну кризи, яка спостерігається у Венесуелі після смерті колишнього президента Уго Чавеса. На ринку ціна болівара до $1 іноді сягає відміток в 250-300 тис. Раніше […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

«Біофарма» візьме кредит для будівництва нового цеху на території Білої Церкви

Фармацевтична компанія «Біофарма» витратить 40 мільйонів доларів на будівництво додаткового цеху на території Білої Церкви. Ще 15 мільйонів доларів підприємство планує направити на створення центрів для збору плазми крові для розробки нових препаратів. Джерелом такої інформації є голова наглядової ради «Біофарма» Костянтин Єфименко. За його словами, інвестиційний проект загальною вартістю в 55 мільйонів доларів розрахований […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Pfizer вирішив інвестувати 11 мільярдів доларів в покупку стартапа

Фармацевтичний концерн Pfizer прийняв рішення укласти угоду в розмірі 11 мільярдів доларів і придбати підприємство Array BioPharma, яке займається випробуваннями і пошуком ліків від ракових захворювань. Таким чином акції компанії були оцінені в 48 доларів за одиницю. Компанія Pfizer заявила, що гроші для покупки залучать реструктурувавши борги, а також, задіявши свої грошові резерви. Читайте також: […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Данія видаватиме безвідсоткові кредити на проекти «зеленої» енергетики в Україні

Україна і Данія підписали угоду, згідно з яким датська урядова організація Danida Business Finance надаватиме безвідсоткові кредити на реалізацію проектів з відновлюваної енергетики, енергоефективності, водопостачання та очищення води в Україні. Відсотки по кредитах буде компенсувати уряд Данії, а термін погашення таких кредитів може становити до 10 років. При цьому, за умовами програми, позика може покривати […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

У НБУ розповіли про збитки від шахрайства з картками

У 1 півріччі 2018 року на кожен мільйон операцій з платіжними картками прийшлося 64 грн збитків через шахрайство. Про це заявив заступник начальника департаменту платежів НБУ Владислав Дикий. Цей показник, кращий, ніж в 2017 році, коли він сягав 77 грн. За словами Дикого, найбільше випадків з шахрайством у мережі інтернет. Головний тренд у шахраїв — […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Гривня в п’ятірці найбільш недооцінених валют

Big Mac в Україні коштує 59 грн, а в США – $5,71. Таким чином, курс за купівельною спроможністю повинен бути 10,33 грн/дол. Українська гривня посіла 52 місце серед 55 грошових одиниць різних країн світу, включених у липневий індекс BigMac британського видання Economist. Індекс Big Mac був розроблений виданням в 1986 році. За його методикою порівнюється […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Укрпошта здійснила найбільшу на ринку України закупівлю автомобілів

25 березня Укрпошта та VIDI підписали договір про закупівлю 1860 авто Citroёn Berlingo L2 «Worker» вартістю 1,3 млрд грн. Ця закупка стала можливою завдяки залученню кредиту ЄБРР на 33 млн євро. До кінця 2021 року нові авто курсуватимуть країною у рамках проєкту «Пересувні відділення» у складі 2500 мобільних поштових відділень.   «Сьогодні забезпечення 100% українців сучасними та комфортними поштовими […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Аналітика Новини

Який юрист ефективніший – корпоративний чи позаштатний?

Штатний юрист чи позаштатний консультант? Цим питанням задавалися багато бізнесменів, якщо не всі. І будь-хто з керуючого менеджменту знаходив як плюси, так і мінуси у кожному з варіантів. Хтось вважає, що штатні юристи (корпоративні – in house), адже вони знають ситуацію «зсередини», інші ж намагаються залучати зовнішніх радників, тому що впевнені в «економності» і більшому […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Airbus показав модель пасажирського лайнера майбутнього

На авіасалоні в Сінгапурі компанія Airbus представила «зелену» модель пасажирського літака майбутнього, повідомляє BBC. Вона створена за схемою «змішане крило» і схожа на трикутник. У моделі корпус і крило з’єднуються недалеко від кабіни пілотів. Даний літак передбачається використовувати для того, щоб відпрацювати нові технології, протестувати аеродинаміку і можливості нової конструкції. Довжина продемонстрованої моделі становить 2 […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Стартап bNesis привернув інвестиції в розмірі 400 мільйонів євро

Український стартапний проект bNesis, що працює в сегменті FinTech, реалізує швидкий комплексний аналіз кредитоспроможності клієнта банку, привернув інвестиції в розмірі 400 тисяч євро. Власниками міноритарної частки стартапу стали фонди bValue і SpeedUp Group (Польща). Команда стартапа складаэться з десяти співробітників, 8 з яких – розробники. Правда керівники проекту мають намір розширити штат і прийняти на роботу ще […]

Далі
Сталий розвиток й інновації: Lenovo звітує про рекордні показники
Новини

Бізнес-підсумки тижня від LDaily

Колишні топ-менеджери “Приватбанку” інвестують у створення власного банку, в Херсонській області ввели в експлуатацію сонячну електростанцію вартістю 50 мільйонів доларів, а Кіпрська компанія Saggarko Limited придбала пакет акцій українського “Марфін Банку”, який раніше належав Cyprus Popular Bank Public Co Ltd. Усе, що потрібно знати про бізнес – у щотижневому огляді новин від видання LDaily. Для […]

Далі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com