URE Club: 10 років створюючи можливості

URE Club: 10 років створюючи можливості

14.03.2018 Аналітика

Восени 2008 року, коли компаніям, здавалося б, було зовсім не до участі в асоціаціях, на ринку нерухомості Києва з’являється абсолютно нове об’єднання, ні на що до цього не схоже ні за форматом, ні по суті. Саме це об’єднання ось уже десять років успішно допомагає вирішувати найактуальніші питання галузі та створювати нові ділові контакти, а ще просувати імідж ринку за кордоном і переймати досвід кращих проектів в усьому світі. Ми говоримо про асоціацію гравців ринку нерухомості України Ukrainian Real Estate Club (URE Club).

У 2008 році URE Club стає першим «клубом за інтересами» для широкого кола професіоналів в одній окремій галузі: девелоперів житлової та комерційної нерухомості, керуючих і консалтингових компаній, банків і юридичних фірм, що працюють на ринку нерухомості. До цього моменту подібні клуби в Україні об’єднували лише з особистих інтересів — наприклад, сигари або гра в гольф. На жаль, знайомого в Європі клубного формату для бізнесу, до якого вже звикли іноземні компанії, в Україні до URE Club не було як такого.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Ідея полягала в створенні платформи для гравців ринку нерухомості, так як засновники Клубу на той момент всі мали пряме відношення саме до нерухомості. На такій платформі вже можна було проводити різні заходи, тематичні зустрічі, формулювати важливі, загальні для фахівців в нерухомості вимоги, стратегії і тактики розвитку. Ринок нерухомості отримав голос. Точку опори, яка, як відомо, дозволяє при бажанні перевернути світ.

Дуже швидко з’ясувалося, що криза не тільки не перешкода, але навпаки, драйвер для об’єднання компаній в асоціацію. Крім того, стало зрозуміло, що ширше може бути і коло завдань, які дозволяє вирішувати таке об’єднання.

Не тільки ефективна комунікація лідерів ринку нерухомості в рамках заходів, але і залучення міжнародних експертів, та, більш того, створення для іноземних компаній універсальної бази для виходу на ринок, отримання загальної інформації про функціонування цього ринку, місцем швидкого (і надійного!) знайомства з ключовими локальними гравцями.

З іншого боку, клуб (і в подальшому цей напрям досягне справжнього розмаху) був і відправною точкою для просування позитивного іміджу ринку нерухомості України за кордоном, обміну досвідом професіоналів з України з експертами ринків Європи, Азії, США…

Об’єднання компаній в єдину структуру дозволило вирішувати питання, пов’язані з законодавчими ініціативами і регулюванням в галузі; створювати точки впливу і лобіювати інтереси бізнесу в рамках спеціальних зустрічей з представниками влади.

Окремим вектором стало акумулювання інформації з усього ринку і генерування спеціалізованого контенту для його учасників. Іншими словами, створення повноцінного інформаційного каналу у вузькоспеціалізованій ніші, практично без посередників в особі редакторів і журналістів. Хоча окремо і планомірно проводилася робота і в плані вибудовування відносин з мас-медіа.

В цілому, співзасновникам URE Club вдалося створити своєрідну опору, точку прикладання сил із загальною місією — розвивати ринок, покращувати його інвестиційну привабливість і сприйняття міжнародною бізнес-спільнотою. URE Club отримав дуже влучний слоган: «створюючи можливості».

НОВІ ФОРМАТИ

Перший захід, організований Ukrainian Real Estate Club, відбувся 13 листопада 2008 року. Символічно, що його тема звучала як «Світова фінансова криза і ринок нерухомості України». Серед перших компаній, що звернули увагу на об’єднання, були KDD Group 1849 PLC, Deol Partners, «Інтергал-буд», «Герц», Silver Centre, KPD Consulting, Colliers, Knight Frank, СВRE, DTZ (сьогодні Cushman & Wakefield), JLL, UTG і інші.

Спочатку заходи носили формальний характер круглих столів з неформальною частиною — нетворкінгу. Але дуже скоро для учасників клуб організував перший форум, на якому вже піднімалися питання генерального плану Києва. Далі коло учасників і тематик тільки розширювалося: фінансування галузі, проблеми окремих сегментів. І, звичайно, закриті, клубні заходи в камерній обстановці.

Далі темп тільки наростав. Нагадаємо, що весь цей час на ринку ще немає об’єднань, схожих на URE Club, а платформа вже організовує міжнародні конференції, поїздку української делегації на виставку REAL VIENNA, успішно реалізується формат бізнес-турів по ринках нерухомості (ОАЕ, Австрія, трохи пізніше — Португалія , Сінгапур, Казахстан, Азербайджан, США, Швеція, Данія).

Виділяється в окремий напрямок Комітет з питань права, який в подальшому зіграв одну з головних ролей в підготовці проекту Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

З’являється формат для компаній ринку ритейлу — Retail Forum Ukraine — формат, з деякими змінами актуальний до нинішнього року, а також готельний форум (UREC Hospitality Forum). Клуб, ймовірно, перший ще в далекому 2011-у році піднімає питання зеленого будівництва, починає проводити форуми з інновацій в нерухомості, організовує унікальні зустрічі в форматі CEO Networking Dinner. Всі ці заходи отримують розвиток в наступні роки, розширюється географія зустрічей — крім Києва проходять зустрічі у Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові.

А скільки нових ділових контактів та партнерських угод було ініційовано на базі URE Club між учасниками ринку нерухомості — підрахувати просто неможливо.

Всього за 10 років існування URE Club провів близько 200 професійних бізнес-заходів, з них — 10 бізнес-турів, 20 форумів і вже 3 масштабні премії серед проектів Східної Європи і країн Азії.

НОВА ПРЕМІЯ

Премія для компаній і проектів ринку нерухомості EE Real Estate Forum & Project Awards стала, мабуть, тим сверхпроектом, який відбувся завдяки всім рокам роботи і накопиченому досвіду профільної платформи.

Об’єднавшись з європейським видавництвом EuropaProperty.com, асоціація проводить в 2015 році безпрецедентний захід для України — міжнародний форум і премію серед проектів відразу 6 країн: Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Казахстану та України. У 2017 році інтерес до премії був настільки великий, що організаторами було прийнято понад 200 заявок, а членам журі було вже вкрай складно відібрати і визначити переможців більш ніж в 30 номінаціях!

В рамках широких дискусійних панелей форуму експерти з України, країн Європи, США обговорюють питання інвестиційних можливостей регіону, юридичні аспекти і зв’язки з державними органами , тенденції в кожному із сегментів ринку нерухомості, а також проблеми урбанізації і розвитку міст. Захід збирає більше 200 професіоналів ринку, і наступна зустріч і премія вже заплановані на 22 листопада 2018 року.

НОВІ ВИКЛИКИ

Варто враховувати, що весь цей час асоціація тільки збільшувала загальну кількість учасників: при зростаючій конкуренції на ринку формат виявився настільки успішним, що в Києві почали відкриватися клуби для готельних операторів і компаній HoReCa, рітейлерів, інші об’єднання для девелоперів, окремі об’єднання забудовників житлової нерухомості і т.п.

Багато в чому URE Club, як першопроходець,береться за нові і нові виклики і долає їх. Серед питань, які піднімають учасники клубу, є проблеми рейдерства, дослідження за рівнем корупції в галузі і оригінальне дослідження по трендам ринку. Організація зустрічей з представниками влади, іноземними експертами в галузі архітектури, девелопменту, управління.

Новим завданням стає організація поїздки офіційної делегації Києва на MIPIM — однієї з ключових міжнародних виставок для залучення інвестицій в проекти.

«Звичайно, бути першим завжди важко, це певний виклик. І цю непросту місію на себе всі ці 10 років роботи невпинно бере URE Club. Асоціація змінюється з кожним роком, відповідно до потреб ринку і компаній, незмінним залишається одне: спеціалізація на нерухомості і пошук нових рішень і можливостей для професіоналів, компаній ринку і України» — каже Ольга Соловей, керуючий партнер і співзасновник Клубу.

Інші статті на цю тему

 • Виручка Facebook в II кварталі перевершила прогнози аналітиків
  Новини

  Виручка Facebook в II кварталі перевершила прогнози аналітиків

  Котирування акцій компанії після публікації звітності підскочили на 6,7% на додаткових торгах в четвер. Американська Facebook Inc., якій належить найбільша у світі соціальна мережа, у другому кварталі поточного року збільшила фінансові показники, при цьому вони виявилися істотно кращими за очікування. Як повідомляється в прес-релізі компанії, її чистий прибуток в квітні-червні склав $ 5,18 млрд, або […]

 • Panasonic отримала чистий збиток за квартал вперше за 9 років
  Новини

  Panasonic отримала чистий збиток за квартал вперше за 9 років

  Компанія Panasonic Corp., один з провідних японських виробників побутової електроніки, завершила перший квартал 2021 фінансового року з чистим збитком через пандемію COVID-19, що викликала падіння попиту в усіх сегментах бізнесу. Як повідомляється в прес-релізі компанії, чистий збиток в квітні-червні склав 9,83 млрд ієн ($ 93 млн) у порівнянні з чистим прибутком у розмірі 49,78 млрд […]

 • Amazon подвоїв квартальний прибуток
  Новини

  Amazon подвоїв квартальний прибуток

  У II кварталі 2020 року інтернет-рітейлер Amazon збільшив чистий прибуток у другому кварталі практично вдвічі, при цьому він виявилася кращим за очікування аналітиків. Показник склав $ 5,243 млрд, або $ 10,3 в розрахунку на акцію, порівняно з $ 2,625 млрд, або $ 5,22 на акцію, роком раніше. Виручка компанії злетіла на 40% – до $ […]

 • Торговий дім «СОКАР Україна» вимагає проведення прозорого конкурсу від Одеського припортового заводу
  Новини

  Торговий дім «СОКАР Україна» вимагає проведення прозорого конкурсу від Одеського припортового заводу

  У зв’язку із заявою Правління «Одеського припортового заводу» про те, що «зацікавлені групи» намагаються чинити тиск з метою перегляду рішення, пов’язаного з проведенням конкурсу з відбору постачальника давальницької сировини, Торговий дім «СОКАР Україна» готов заявити. Ми дійсно чинимо тиск на членів правління ОПЗ, висловлюючи категоричний протест і вимагаючи проведення чесного, прозорого конкурсу – при цьому […]

 • Google укладе угоду з Fitbit
  Новини

  Google укладе угоду з Fitbit

  Google укладе угоду на $2,1 млрд з виробником фітнес-трекерів Fitbit, який зіткнеться з повномасштабним антимонопольним розслідуванням ЄС. Про це повідомляє Reuters. У цьому місяці підрозділ Alphabet Google запропонував не використовувати дані про здоров’я Fitbit, щоб допомогти з рекламою для вирішення антимонопольних проблем в ЄС. Запуск повномасштабного розслідування говорить про те, що цього недостатньо. Угода, анонсована […]

 • Telegram поскаржився в органи ЄС на Apple
  Новини

  Telegram поскаржився в органи ЄС на Apple

  Павло Дуров подав офіційну антимонопольну скаргу до Європейської комісії через домінуюче положення AppStore на ринку додатків для iOS. Він вимагає, щоб у користувачів з’явилася можливість скачувати програми зі сторонніх магазинів. У червні Європейська комісія відкрила два антимонопольні розслідування щодо діяльності магазину AppStore і системи електронних платежів Apple Pay. Скарги подали Tile, Spotify і Rakuten – […]

 • Нацбанк очікує скорочення економіки на 6% у цьому році
  Новини

  Нацбанк очікує скорочення економіки на 6% у цьому році

  Економіка України за підсумками поточного року скоротиться на 6%, але вже з наступного року очікується зростання на рівні 4%. Про це йдеться в щоквартальному інфляційному звіті НБУ за липень 2020 року. “Економіка скоротиться на 6% за підсумками 2020 року, але в наступні роки її зростання складе близько 4%. У свою чергу, інфляція прискориться до 4,7% […]

 • Україна отримає від ВООЗ вакцину від коронавірусу для 20% населення, – Ляшко
  Новини

  Україна отримає від ВООЗ вакцину від коронавірусу для 20% населення, – Ляшко

  Україна бере участь у програмі Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з глобального доступу до вакцини від коронавірусу. Після появи вакцини Україна повинна буде отримати дози для 20% населення країни. Про це написав в Facebook головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Він зазначив, що на сьогодні у світі на етапі доклінічних досліджень знаходяться 139 вакцин. Клінічні випробування […]

Читайте також

URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Кабмін вніс у Раду закон про легалізацію грального бізнесу

Кабінет міністрів вніс у Верховну раду України законопроєкт №2285 про легалізацію грального бізнесу. Про це свідчать дані на сайті парламенту. На даний момент текст законопроєкту відсутній на сайті ВР. Останній етап проходження документа – переданий на розгляд керівництву. “Також схвалено проєкт закону про легалізацію грального бізнесу в Україні, який передбачає, що азартні ігри будуть проводитися […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

RBS закриває схему виплат компенсації малим підприємствам

Королівський банк Шотландії заявив, що схема компенсації витрат невеликим фірмам, які постраждали від реструктуризації, близька до закриття, оскільки банк вже виплатив близько 10 млн фунтів стерлінгів на покриття прямих втрат. RBS анонсувала задіяння цієї схеми в листопаді 2016 року і виділила 400 млн фунтів стерлінгів для компенсації тисячам малих підприємств, заявивши про те, що втрати […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Україна демонструє зростання економіки – Марош Шефчович

За заявою віце-президента Європейської комісії з питань Енергетичного союзу Мароша Шефчовича, на форумі «Ялтинська європейська стратегія» (YES), який проходить в Києві, Україна доклала максимум зусиль і відчутно просунулася в подоланні існуючих економічних проблем на шляху подолання економічної кризи. Віце-президент Європейської комісії розповів про стурбованість Євросоюзу подіями дворічної давності, коли Україна була потенційним учасником економічного колапсу, […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Німецька Winter виходить з «Північного потоку-2»

Найбільша нафтогазовидобувна компанія Німеччини Wintershall – дочірнє підприємство хімічного концерну BASF- повідомила про свій вихід з проекту по будівництву газопроводу «Північний потік-2», – підтвердили в компанії. При цьому представник компанії Wintershall зазначив немецкімСМІ, що незважаючи на рішення про вихід з проекту по будівництву газопроводу «Північний потік-2», Wintershall і раніше «зацікавлена ​​в реалізації проекту і залишається […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Данія завдала удару по газопроводу “Північний потік-2”

Володимир Путін отримав новий ляпас від Євросоюзу в питанні будівництва газопроводу «Північний потік-2» в обхід України. На цей раз уряд Данії завдав потужного удару по президенту РФ Володимиру Путіну. Кабінет міністрів країн ЄС поки не дозволив прокладку газопроводу «Північний потік-2» в своїх територіальних водах, що може перешкодити запуску проекту в намічений термін. Як повідомив колишній […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Компанія «Філіп Морріс» заявила про «мирне вирішення конфлікту» з ДФС

ДФС звинувачувала «Філіп Морріс Україна» у порушенні режиму митної переробки та несплаті до національної скарбниці понад 630 млн грн. Однак, як зазначив на своїй сторінці у Facebook виконуючий обов’язки заступника голови ДФС Євген Бамбізов, обидві сторони прийняли рішення урегулювати конфлікт мирним шляхом та укласти договір. Зі слів Бамбізова, наразі підготовлено Проект розпорядження КМУ про підписання […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Відсіч «зарозумілим американським імперіалістам», або Куди витрачає бюджет іранський уряд

У зв’язку з необхідністю збройного протистояння «зарозумілим» американцям, для конфронтації і відсічі провокацій американських «терористів» парламент ісламської республіки Іран затвердив виділення бюджетних коштів в розмірі 520 мільйонів доларів на фінансування так званої «ракетної»програми. Про це заявив голова парламенту Алі Ларіджані. Нагадаємо, що проведене випробування балістичних ракет Іраном послужило причиною продовження санкцій проти країни, введеного і підтриманого Конгресом […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Суд відмовив збанкрутілій авіакомпанії “Аеросвіт” у відстрочці сплати боргу

Згідно з інформацією ресурсу новин Finbalance, суд повернув без розгляду позов ліквідатора “Авіакомпанії “Аеросвіт” до НБУ, Фонду гарантування і Держказначейства про визнання протиправним рішення про стягнення коштів на користь позивача. Про це також повідомляють журналісти періодичного видання “Економічна правда”. Згідно з матеріалами українських ЗМІ, раніше ліквідатор збанкрутілого підприємства “Аеросвіт” звертався до суду з метою отримати […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Київстар допоможе у виявленні переносників Covid-19

Київстар запропонував Мінціфре дані споживання зв’язку в своїй мережі. Це може допомогти виявляти осередки поширення коронавірусу. Київстар звернувся до Міністерства цифровий трансформації України з пропозицією допомогти інформацією для виявлення потенційних осередків поширення вірусу Covid-19. Таким чином передбачається визначити кількість приїхавших з-за кордону абонентів та їх можливі контакти. Дані будуть передаватися в неперсоніфікованому форматі. Інформація про […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Фармак має намір побудувати завод в Узбекистані

Напередодні голова наглядової ради “Фармак” і посол Узбекистану в Україні погодили будівництво нового виробництва. Сума українських інвестицій складе 10 мільйонів доларів. Нове виробництво розширить асортимент ліків, які випускаються в Узбекистані. За обсягами продажів «Фармак» займає 4 місце на фармацевтичному ринку Узбекистану. Там український виробник реалізує портфель препаратів, що складається з 120 найменувань. Будівництво заводу вже […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Дії КМУ стосовно компанії Yuzgaz були визнані незаконними: уже вдруге

Апеляційний суд відхилив скаргу Кабінету Міністрів України на постанову Окружного суду міста Києва від 20-го березня нинішнього року, відповідно до якої український уряд був зобов’язаний відновити розгляд заявки нідерландської компанії Yuzgaz B. V. на прийняття участі в угоді про розподіл продукції в рамках Юзівської площі. Така інформація була опублікована на сайді Єдиного державного реєстру судових […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

В. Омелян: Водіям загрожують «драконівські» штрафи

За заявою Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна в країні необхідно терміново ввести досить високі штрафні заходи за автотранспортні порушення. Він також висловив сподівання, що збільшення розмірів штрафу обов’язково повинні торкнутися вже традиційних для нашої країни порушень: перевищення швидкісного режиму, невикористання паска  безпеки (і не важливо на якому пасажирському сидінні порушник), відсутність дитячих автосидінь при транспортуванні дітей, […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Прага вважає загрозою Huawei і продукти ZTE

Китайські закони вимагають, щоб приватні компанії, що базуються в Китаї, співпрацювали з розвідувальними службами. Національне управління з кібернетики та інформаційної безпеки Чехії заявило, що програмне забезпечення і техніка китайських компаній Huawei і ZTE можуть бути небезпечними для користувачів. Про це заявив директор національного агентства Дюсен Навратіл. “Китайські закони вимагають, щоб приватні компанії, що базуються в […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Турецька компанія MNG Group має намір побудувати сонячну електростанцію

Турецька компанія MNG Group має намір побудувати сонячну електростанцію в Житомирській області потужністю 5 МВт і вартістю $5 млн. Про це повідомили в прес-службі Житомирської облдержадміністрації. Меморандум про співпрацю з турецькою компанією MNG щодо будівництва СЕС підписав 6 листопада голова ОДА Віталій Бунечко. “Ми готові максимально сприяти роботі інвесторів в області. Меморандум, який підписуємо сьогодні, […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Цей фінансовий рік Mitsubishi ризикує закінчити з мінусом в мільярд доларів

Навколо японського автомобільного концерну спалахнув скандал щодо того, що корпорація спотворювала показники витрат палива у чотирьох моделях малолітражних автомобілів з бензиновими двигунами, які продаються в Японії. Через цей скандал місяць тому компанію залишили і президент Тетсуро Айкава і віце-президент Рюго Накао. За даними японського міністерства транспорту, невірні дані фіксуються іж від 1991 року, а відхилення […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Франція вимагатиме від нової Єврокомісії переглянути заборону на злиття Siemens і Alstom

Франція очікує, що новий склад Єврокомісії, який приступить до роботи з 1 листопада цього року, перегляне рішення про заборону на злиття між французьким залізничним машинобудівним концерном Alstom і німецькою компанією Siemens. Про це заявив у неділю міністр економіки і фінансів Франції Брюно Ле Мер. “Я підтверджую, що ми разом з ФРН і Польщею направляли пропозицію […]

Далі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com