URE Club: 10 років створюючи можливості

URE Club: 10 років створюючи можливості

14.03.2018 Аналітика

Восени 2008 року, коли компаніям, здавалося б, було зовсім не до участі в асоціаціях, на ринку нерухомості Києва з’являється абсолютно нове об’єднання, ні на що до цього не схоже ні за форматом, ні по суті. Саме це об’єднання ось уже десять років успішно допомагає вирішувати найактуальніші питання галузі та створювати нові ділові контакти, а ще просувати імідж ринку за кордоном і переймати досвід кращих проектів в усьому світі. Ми говоримо про асоціацію гравців ринку нерухомості України Ukrainian Real Estate Club (URE Club).

У 2008 році URE Club стає першим «клубом за інтересами» для широкого кола професіоналів в одній окремій галузі: девелоперів житлової та комерційної нерухомості, керуючих і консалтингових компаній, банків і юридичних фірм, що працюють на ринку нерухомості. До цього моменту подібні клуби в Україні об’єднували лише з особистих інтересів — наприклад, сигари або гра в гольф. На жаль, знайомого в Європі клубного формату для бізнесу, до якого вже звикли іноземні компанії, в Україні до URE Club не було як такого.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Ідея полягала в створенні платформи для гравців ринку нерухомості, так як засновники Клубу на той момент всі мали пряме відношення саме до нерухомості. На такій платформі вже можна було проводити різні заходи, тематичні зустрічі, формулювати важливі, загальні для фахівців в нерухомості вимоги, стратегії і тактики розвитку. Ринок нерухомості отримав голос. Точку опори, яка, як відомо, дозволяє при бажанні перевернути світ.

Дуже швидко з’ясувалося, що криза не тільки не перешкода, але навпаки, драйвер для об’єднання компаній в асоціацію. Крім того, стало зрозуміло, що ширше може бути і коло завдань, які дозволяє вирішувати таке об’єднання.

Не тільки ефективна комунікація лідерів ринку нерухомості в рамках заходів, але і залучення міжнародних експертів, та, більш того, створення для іноземних компаній універсальної бази для виходу на ринок, отримання загальної інформації про функціонування цього ринку, місцем швидкого (і надійного!) знайомства з ключовими локальними гравцями.

З іншого боку, клуб (і в подальшому цей напрям досягне справжнього розмаху) був і відправною точкою для просування позитивного іміджу ринку нерухомості України за кордоном, обміну досвідом професіоналів з України з експертами ринків Європи, Азії, США…

Об’єднання компаній в єдину структуру дозволило вирішувати питання, пов’язані з законодавчими ініціативами і регулюванням в галузі; створювати точки впливу і лобіювати інтереси бізнесу в рамках спеціальних зустрічей з представниками влади.

Окремим вектором стало акумулювання інформації з усього ринку і генерування спеціалізованого контенту для його учасників. Іншими словами, створення повноцінного інформаційного каналу у вузькоспеціалізованій ніші, практично без посередників в особі редакторів і журналістів. Хоча окремо і планомірно проводилася робота і в плані вибудовування відносин з мас-медіа.

В цілому, співзасновникам URE Club вдалося створити своєрідну опору, точку прикладання сил із загальною місією — розвивати ринок, покращувати його інвестиційну привабливість і сприйняття міжнародною бізнес-спільнотою. URE Club отримав дуже влучний слоган: «створюючи можливості».

НОВІ ФОРМАТИ

Перший захід, організований Ukrainian Real Estate Club, відбувся 13 листопада 2008 року. Символічно, що його тема звучала як «Світова фінансова криза і ринок нерухомості України». Серед перших компаній, що звернули увагу на об’єднання, були KDD Group 1849 PLC, Deol Partners, «Інтергал-буд», «Герц», Silver Centre, KPD Consulting, Colliers, Knight Frank, СВRE, DTZ (сьогодні Cushman & Wakefield), JLL, UTG і інші.

Спочатку заходи носили формальний характер круглих столів з неформальною частиною — нетворкінгу. Але дуже скоро для учасників клуб організував перший форум, на якому вже піднімалися питання генерального плану Києва. Далі коло учасників і тематик тільки розширювалося: фінансування галузі, проблеми окремих сегментів. І, звичайно, закриті, клубні заходи в камерній обстановці.

Далі темп тільки наростав. Нагадаємо, що весь цей час на ринку ще немає об’єднань, схожих на URE Club, а платформа вже організовує міжнародні конференції, поїздку української делегації на виставку REAL VIENNA, успішно реалізується формат бізнес-турів по ринках нерухомості (ОАЕ, Австрія, трохи пізніше — Португалія , Сінгапур, Казахстан, Азербайджан, США, Швеція, Данія).

Виділяється в окремий напрямок Комітет з питань права, який в подальшому зіграв одну з головних ролей в підготовці проекту Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

З’являється формат для компаній ринку ритейлу — Retail Forum Ukraine — формат, з деякими змінами актуальний до нинішнього року, а також готельний форум (UREC Hospitality Forum). Клуб, ймовірно, перший ще в далекому 2011-у році піднімає питання зеленого будівництва, починає проводити форуми з інновацій в нерухомості, організовує унікальні зустрічі в форматі CEO Networking Dinner. Всі ці заходи отримують розвиток в наступні роки, розширюється географія зустрічей — крім Києва проходять зустрічі у Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові.

А скільки нових ділових контактів та партнерських угод було ініційовано на базі URE Club між учасниками ринку нерухомості — підрахувати просто неможливо.

Всього за 10 років існування URE Club провів близько 200 професійних бізнес-заходів, з них — 10 бізнес-турів, 20 форумів і вже 3 масштабні премії серед проектів Східної Європи і країн Азії.

НОВА ПРЕМІЯ

Премія для компаній і проектів ринку нерухомості EE Real Estate Forum & Project Awards стала, мабуть, тим сверхпроектом, який відбувся завдяки всім рокам роботи і накопиченому досвіду профільної платформи.

Об’єднавшись з європейським видавництвом EuropaProperty.com, асоціація проводить в 2015 році безпрецедентний захід для України — міжнародний форум і премію серед проектів відразу 6 країн: Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Казахстану та України. У 2017 році інтерес до премії був настільки великий, що організаторами було прийнято понад 200 заявок, а членам журі було вже вкрай складно відібрати і визначити переможців більш ніж в 30 номінаціях!

В рамках широких дискусійних панелей форуму експерти з України, країн Європи, США обговорюють питання інвестиційних можливостей регіону, юридичні аспекти і зв’язки з державними органами , тенденції в кожному із сегментів ринку нерухомості, а також проблеми урбанізації і розвитку міст. Захід збирає більше 200 професіоналів ринку, і наступна зустріч і премія вже заплановані на 22 листопада 2018 року.

НОВІ ВИКЛИКИ

Варто враховувати, що весь цей час асоціація тільки збільшувала загальну кількість учасників: при зростаючій конкуренції на ринку формат виявився настільки успішним, що в Києві почали відкриватися клуби для готельних операторів і компаній HoReCa, рітейлерів, інші об’єднання для девелоперів, окремі об’єднання забудовників житлової нерухомості і т.п.

Багато в чому URE Club, як першопроходець,береться за нові і нові виклики і долає їх. Серед питань, які піднімають учасники клубу, є проблеми рейдерства, дослідження за рівнем корупції в галузі і оригінальне дослідження по трендам ринку. Організація зустрічей з представниками влади, іноземними експертами в галузі архітектури, девелопменту, управління.

Новим завданням стає організація поїздки офіційної делегації Києва на MIPIM — однієї з ключових міжнародних виставок для залучення інвестицій в проекти.

«Звичайно, бути першим завжди важко, це певний виклик. І цю непросту місію на себе всі ці 10 років роботи невпинно бере URE Club. Асоціація змінюється з кожним роком, відповідно до потреб ринку і компаній, незмінним залишається одне: спеціалізація на нерухомості і пошук нових рішень і можливостей для професіоналів, компаній ринку і України» — каже Ольга Соловей, керуючий партнер і співзасновник Клубу.

Інші статті на цю тему

 • Salesforce веде переговори про покупку корпоративного месенджера Slack
  Новини

  Salesforce веде переговори про покупку корпоративного месенджера Slack

  Американська корпорація Salesforce, що спеціалізується на хмарних системах для бізнесу, веде переговори про покупку корпоративного месенджера Slack Technologies, пише The Wall Street Journal (WSJ) з посиланням на джерела. Капіталізація Slack оцінюється в $17 млрд, тим самим ця угода може стати найбільшою для Salesforce. За даними джерел, переговори знаходяться на просунутому етапі і, якщо вони виявляться […]

 • У Великобританії створять регулятор для технологічних корпорацій
  Новини

  У Великобританії створять регулятор для технологічних корпорацій

  Влада Великої Британії оголосила про те, що вони збираються ввести більш жорсткий регуляторний режим для технологічних гігантів, щоб «надати споживачам більший вибір і контроль за своїми даними» і забезпечити чесну конкуренцію в галузі. Крім іншого, передбачається створення вже в квітні 2021 року підрозділи по цифровим ринкам (DMU) в складі Управління із захисту конкуренції і ринків. […]

 • Верховний суд підтвердив неплатоспроможність Астра Банку
  Новини

  Верховний суд підтвердив неплатоспроможність Астра Банку

  Верховний суд визнав Астра Банк неплатоспроможним, повідомляє прес-служба Національного банку. Своїм рішенням Верховний суд скасував рішення Окружного адмінсуду Києва і Шостого апеляційного адмінсуду, які визнавали дії центробанку протиправними. У НБУ нагадали, що Астра Банк є єдиним банком, який був виведений з ринку шляхом його продажу компанії-інвестору, а саме компанії AGRO HOLDINGS (UKRAINE) LIMITED, яка його […]

 • Верховний суд підтримав Ощадбанк у спорі зі Сбербанком РФ
  Новини

  Верховний суд підтримав Ощадбанк у спорі зі Сбербанком РФ

  Верховний суд не задовольнив касаційну скаргу Сбербанку Росії і визнав український державний Ощадбанк законним власником торгової марки “Сбербанк” на території країни. “Верховний суд не знайшов підстав для задоволення касаційної скарги Сбербанку Росії і залишив без змін постанову Північного апеляційного господарського суду від 10.08.2020, яким було відмовлено у позові. Постанова є остаточною і оскарженню не підлягає”, […]

 • НБУ три тижні не виходить з інтервенціями на міжбанк
  Новини

  НБУ три тижні не виходить з інтервенціями на міжбанк

  Національний банк не виходив на поточному тижні з інтервенціями на міжбанк, повідомляє прес-служба регулятора в п’ятницю, 27 листопада. Центробанк вже три тижні поспіль відмовляється від покупки або продажу валюти. При цьому з початку року НБУ купив на міжбанку валюти на 4,55 млрд доларів і продав на 3,8 млрд доларів. Зазначимо, долар впав до мінімуму за […]

 • Чорна п’ятниця: у США витратили рекордні $ 9 млрд на інтернет-покупки
  Новини

  Чорна п’ятниця: у США витратили рекордні $ 9 млрд на інтернет-покупки

  Жителі США витратили рекордні $ 9 млрд на покупки в інтернет-магазинах в “чорну п’ятницю” – день великих розпродажів, який іде за Днем подяки, що відзначається в четвертий четвер листопада. Про це повідомляє Associated Press з посиланням на дані компанії Adobe Analytics, яка аналізує інформацію від 80 зі 100 найбільших американських торгових мереж. У минулому році […]

 • Криптовалюта Libra може бути запущена в січні
  Новини

  Криптовалюта Libra може бути запущена в січні

  Цифрова валюта Libra компанії Facebook може бути запущена в січні, повідомляє Financial Times з посиланням на джерела. Точна дата буде залежати від того, коли проєкт отримає схвалення на роботу від управління фінансового ринку Швейцарії. За даними газети, криптовалюта буде випущена в обмеженому форматі. За словами одного з джерел, асоціація Libra спочатку просто випустить одну монету, […]

 • IBM скоротить 10 тис. співробітників в Європі
  Новини

  IBM скоротить 10 тис. співробітників в Європі

  За даними агентства Bloomberg, американська компанія IBM збирається скоротити близько 10 тис. чоловік. Повідомляється, що звільнення припадуть на Європу і торкнуться приблизно 20% співробітників. Основна частина скорочень буде проведена в таких країнах, як Великобританія і Німеччина, а також в Польщі, Словаччині, Італії та Бельгії. Неназвані джерела, на яких посилається Bloomberg, відзначають, що скорочення робочої сили […]

Читайте також

URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Міністерство навколишнього середовища в Сеулі судиться з Audi Volkswagen

Міністерство навколишнього середовища в Сеулі подає позов до суду на керівника корейського структурного підрозділу автоконцерну Audi Volkswagen. Причиною судового розгляду стане те, що автомобільна компанія не відкликала автомобілі, в яких встановлено обладнання, що дозволяє обходити тести на токсичність шкідливих викидів в атмосферу. Обвинувач 19.01.2016 повідомив про те, що звернувся  до прокурора з метою пред’явити звинувачення […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

«Укртрансгаз» підписала договір з європейською компанією Engie

З інформації, розміщеної на офіційному сайті компанії «Укртрансгаз» стало відомо про підписання тристороннього контракту українського промислового комплексу з французькою корпорацією Engie і її дочірньою структурою в Україні Engie Energy Management Ukraine. Укладення угоди відбулося в рамках економічного форуму Україна-Франція, на якому були присутні Прем’єр-міністр України В. Гройсман, президент акціонерного товариства «Укртрансгаз» Ігор Прокопів та представники […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

США звинувачують трьох українців в зломі платіжних карт

Троє українців були заарештовані за звинуваченням в хакерстві, включаючи крадіжку номерів платіжних карт і нанесення більш ніж 100 американським підприємствам шкоди в розмірі десятка мільйонів доларів, повідомило в середу міністерство юстиції США. Американські прокурори стверджують, що троє українців, які були заарештовані в Європі в період з січня по червень, є членами FIN7, відомої кіберзлочинної групи. […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Amazon анонсував запуск оплати Amazon One за допомогою сканування долоні

У вівторок Amazon повідомила про чергову інновацію – технологію Amazon One, яка вперше буде протестована в двох магазинах Amazon Go в Сіетлі. Компанія встановила в них нові турнікети, які будуть представляти собою більш швидку альтернативу оплати покупок. Формат магазинів Amazon Go розрахований на те, що покупці не витрачають свій час біля кас, процес покупок відбувається […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

У МВФ назвали Україну найбіднішою країною Європи

Згідно з даними МВФ, Україна – найбідніша європейська країна. Результати звіту надав керуючий приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку США Володимир Компанієць на своїй сторінці в Facebook. Згідно інфографіки за ВВП на душу населення, Україна обігнала Папуа-Нову Гвінею. Молдова перевершила Україну за економічними показниками. Україна посідає останнє місце в Європі за розміром заробітних плат Україна […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Колишні акціонери компанії «АДС» розділили бізнес: кому дісталася «Мануфактура»?

Співвласники девелоперської компанії «АДС» прийняли рішення розділити бізнес. Про це повідомляє портал Inventure з посиланням на внутрішні джерела. Відповідно до інформації, яка потрапила до ЗМІ, такі активи як ТРЦ «Термінал» (Бровари), аутлет-центр «Мануфактура», мережа кінотеатрів «Батерфляй», продовольча мережа і будівлі «Мегамаркета» (вул. Горького, вул. Сурікова і Одеська траса ) перейшли у власність українського підприємця і […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

SpaceX звільнить близько 600 співробітників

SpaceX на 10% скоротить число своїх співробітників, яке на сьогодні становить близько 6000 осіб. Американська компанія SpaceX скоротить близько 10% співробітників. “Для продовження поставок і успішних розробок SpaceX повинна стати більш компактною. Це означає, що нам доведеться розлучитися з деякими нашими талановитими співробітниками”, – відповіли в компанії на запит видання. У штаті виробника космічної техніки […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Молочна компанія Галичина збанкрутіла

Кредиторська заборгованість компанії Галичина у багато разів перевищує її активи. Господарська діяльність завершиться разом із закінченням технологічного циклу. У Львові Господарський суд визнав ПрАТ Галичина банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру. Відповідне рішення суду від 30 серпня 2018 року з’явилося в Єдиному реєстрі судових рішень. Відзначається, що рішення суду вступило в силу в день прийняття. Відповідно […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

American Airlines уклала угоду з Boeing з приводу компенсацій за літаки 737 MAX

Американська авіакомпанія American Airlines і авіабудівний концерн Boeing дійшли згоди про відшкодування збитків, які спричинило припинення експлуатації літаків моделі Boeing 737 MAX. Про це повідомляється в прес-релізі, опублікованому на сайті авіакомпанії. Компанія повідомила, що в програму розподілу прибутку буде внесена додаткова сума в розмірі $30 млн, яка буде розділена між співробітниками American Airlines в березні […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Мешканці Великобританії масово вкладають кошти в криптовалюту

Стало відомо, що британці не на жарт захопилися інвестиціями в криптовалюту. Ці дані стали відомі з дослідження IW Capital. Воно показало, що приблизно 3 мільйони британців вклали свої кошти в цифрові валюти через біржі. Половина людей навіть не знає – що таке блокчейн-технології, а також слабо орієнтується в тому, що відбувається на ринку. Тільки п’ять […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Apple тимчасово закриває всі магазини в Китаї

Компанія Apple тимчасово закриє всі свої магазини і корпоративні офіси на материковому Китаї через епідемію коронавіруса. Про це повідомляє CNBC з посиланням на заяву компанії. “Apple поки закриває свої магазини до 9 лютого через обережність і на підставі останніх рекомендацій провідних експертів в сфері охорони здоров’я”, – йдеться в заяві компанії. Китай є третім за […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Flipkart поставив собі високу планку в процесах захисту навколишнього середовища

Найбільший інтернет-майданчик Індії Flipkart, що належить Walmart поставив собі амбітну мету до 2021 року повністю позбутися від вживання пластикової та одноразової упаковки. Також компанія хоче перейти на перероблений пластик і використовувати паперові пакети та плівку з переробленого картону, а також в своїй діяльності експлуатувати тільки електроавтомобілі. Керівництво заявило, що такий перехід сприяє не тільки захисту […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Злиття компаній Huochebang і Yunmanman

Як повідомляють фахівці рейтингового агентства Bloomberg, компанії Huochebang і Yunmanman вийшли на фінальну стадію процесу завершення злиття компаній. Ринкова вартість компанії після об’єднання складе близько 2 мільярдів доларів. Названий новий генеральний директор об’єднаної компанії. Ним стане Ван Ган, який відомий як бізнес-ангел сервісу замовлення таксі Didi Chuxing в Піднебесній. Представники об’єднаної компанії вже анонсують пошук […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Укрпошта провела перший відбір на постачання пального за рамковою угодою

Укрпошта закупить першу партію – 62 тис. літрів дизельного пального за ціною 23,10 грн за літр через рамкову угоду на ProZorro. Це на 30 копійок за літр дешевше (з урахуванням умов оплати) від нинішніх ринкових цін на дрібний опт в Київському регіоні. Переможцем першого аукціону стало ТОВ «Глуско Україна». Аукціон, в якому взяли участь 5 […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

PepsiCo продемонструвала стійкість бізнесу в 2 кварталі

PepsiCo в понеділок повідомила про свій другий фінансовий квартал, що завершився 30 червня. Результати перевершили очікування Уолл-Стріт, але виявилися змішаними. З одного боку – зросли продажі продуктів харчування і закусок, так як споживачі купували снеки на сніданок і товари для приготування вдома, з іншого – знизилися продажі напоїв, так як такі великі канали продажів як […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Гарантія безпеки України, або Основа континентальної економіки

Під час відкриття щорічного форуму «Ялтинська європейська стратегія» (YES) Президент України Петро Порошенко заявив, що сьогодні для України пріоритетним є досягнення членства в НАТО і наша країна вже зуміла зайняти своє місце і стала повноправним членом ЄС, адже це – гарантія безпеки країни, суверенітету і незалежності. Глава держави акцентував увагу на можливостях нашої країни, як […]

Далі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com