URE Club: 10 років створюючи можливості

URE Club: 10 років створюючи можливості

14.03.2018 Аналітика

Восени 2008 року, коли компаніям, здавалося б, було зовсім не до участі в асоціаціях, на ринку нерухомості Києва з’являється абсолютно нове об’єднання, ні на що до цього не схоже ні за форматом, ні по суті. Саме це об’єднання ось уже десять років успішно допомагає вирішувати найактуальніші питання галузі та створювати нові ділові контакти, а ще просувати імідж ринку за кордоном і переймати досвід кращих проектів в усьому світі. Ми говоримо про асоціацію гравців ринку нерухомості України Ukrainian Real Estate Club (URE Club).

У 2008 році URE Club стає першим «клубом за інтересами» для широкого кола професіоналів в одній окремій галузі: девелоперів житлової та комерційної нерухомості, керуючих і консалтингових компаній, банків і юридичних фірм, що працюють на ринку нерухомості. До цього моменту подібні клуби в Україні об’єднували лише з особистих інтересів — наприклад, сигари або гра в гольф. На жаль, знайомого в Європі клубного формату для бізнесу, до якого вже звикли іноземні компанії, в Україні до URE Club не було як такого.

НОВІ МОЖЛИВОСТІ

Ідея полягала в створенні платформи для гравців ринку нерухомості, так як засновники Клубу на той момент всі мали пряме відношення саме до нерухомості. На такій платформі вже можна було проводити різні заходи, тематичні зустрічі, формулювати важливі, загальні для фахівців в нерухомості вимоги, стратегії і тактики розвитку. Ринок нерухомості отримав голос. Точку опори, яка, як відомо, дозволяє при бажанні перевернути світ.

Дуже швидко з’ясувалося, що криза не тільки не перешкода, але навпаки, драйвер для об’єднання компаній в асоціацію. Крім того, стало зрозуміло, що ширше може бути і коло завдань, які дозволяє вирішувати таке об’єднання.

Не тільки ефективна комунікація лідерів ринку нерухомості в рамках заходів, але і залучення міжнародних експертів, та, більш того, створення для іноземних компаній універсальної бази для виходу на ринок, отримання загальної інформації про функціонування цього ринку, місцем швидкого (і надійного!) знайомства з ключовими локальними гравцями.

З іншого боку, клуб (і в подальшому цей напрям досягне справжнього розмаху) був і відправною точкою для просування позитивного іміджу ринку нерухомості України за кордоном, обміну досвідом професіоналів з України з експертами ринків Європи, Азії, США…

Об’єднання компаній в єдину структуру дозволило вирішувати питання, пов’язані з законодавчими ініціативами і регулюванням в галузі; створювати точки впливу і лобіювати інтереси бізнесу в рамках спеціальних зустрічей з представниками влади.

Окремим вектором стало акумулювання інформації з усього ринку і генерування спеціалізованого контенту для його учасників. Іншими словами, створення повноцінного інформаційного каналу у вузькоспеціалізованій ніші, практично без посередників в особі редакторів і журналістів. Хоча окремо і планомірно проводилася робота і в плані вибудовування відносин з мас-медіа.

В цілому, співзасновникам URE Club вдалося створити своєрідну опору, точку прикладання сил із загальною місією — розвивати ринок, покращувати його інвестиційну привабливість і сприйняття міжнародною бізнес-спільнотою. URE Club отримав дуже влучний слоган: «створюючи можливості».

НОВІ ФОРМАТИ

Перший захід, організований Ukrainian Real Estate Club, відбувся 13 листопада 2008 року. Символічно, що його тема звучала як «Світова фінансова криза і ринок нерухомості України». Серед перших компаній, що звернули увагу на об’єднання, були KDD Group 1849 PLC, Deol Partners, «Інтергал-буд», «Герц», Silver Centre, KPD Consulting, Colliers, Knight Frank, СВRE, DTZ (сьогодні Cushman & Wakefield), JLL, UTG і інші.

Спочатку заходи носили формальний характер круглих столів з неформальною частиною — нетворкінгу. Але дуже скоро для учасників клуб організував перший форум, на якому вже піднімалися питання генерального плану Києва. Далі коло учасників і тематик тільки розширювалося: фінансування галузі, проблеми окремих сегментів. І, звичайно, закриті, клубні заходи в камерній обстановці.

Далі темп тільки наростав. Нагадаємо, що весь цей час на ринку ще немає об’єднань, схожих на URE Club, а платформа вже організовує міжнародні конференції, поїздку української делегації на виставку REAL VIENNA, успішно реалізується формат бізнес-турів по ринках нерухомості (ОАЕ, Австрія, трохи пізніше — Португалія , Сінгапур, Казахстан, Азербайджан, США, Швеція, Данія).

Виділяється в окремий напрямок Комітет з питань права, який в подальшому зіграв одну з головних ролей в підготовці проекту Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

З’являється формат для компаній ринку ритейлу — Retail Forum Ukraine — формат, з деякими змінами актуальний до нинішнього року, а також готельний форум (UREC Hospitality Forum). Клуб, ймовірно, перший ще в далекому 2011-у році піднімає питання зеленого будівництва, починає проводити форуми з інновацій в нерухомості, організовує унікальні зустрічі в форматі CEO Networking Dinner. Всі ці заходи отримують розвиток в наступні роки, розширюється географія зустрічей — крім Києва проходять зустрічі у Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові.

А скільки нових ділових контактів та партнерських угод було ініційовано на базі URE Club між учасниками ринку нерухомості — підрахувати просто неможливо.

Всього за 10 років існування URE Club провів близько 200 професійних бізнес-заходів, з них — 10 бізнес-турів, 20 форумів і вже 3 масштабні премії серед проектів Східної Європи і країн Азії.

НОВА ПРЕМІЯ

Премія для компаній і проектів ринку нерухомості EE Real Estate Forum & Project Awards стала, мабуть, тим сверхпроектом, який відбувся завдяки всім рокам роботи і накопиченому досвіду профільної платформи.

Об’єднавшись з європейським видавництвом EuropaProperty.com, асоціація проводить в 2015 році безпрецедентний захід для України — міжнародний форум і премію серед проектів відразу 6 країн: Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Казахстану та України. У 2017 році інтерес до премії був настільки великий, що організаторами було прийнято понад 200 заявок, а членам журі було вже вкрай складно відібрати і визначити переможців більш ніж в 30 номінаціях!

В рамках широких дискусійних панелей форуму експерти з України, країн Європи, США обговорюють питання інвестиційних можливостей регіону, юридичні аспекти і зв’язки з державними органами , тенденції в кожному із сегментів ринку нерухомості, а також проблеми урбанізації і розвитку міст. Захід збирає більше 200 професіоналів ринку, і наступна зустріч і премія вже заплановані на 22 листопада 2018 року.

НОВІ ВИКЛИКИ

Варто враховувати, що весь цей час асоціація тільки збільшувала загальну кількість учасників: при зростаючій конкуренції на ринку формат виявився настільки успішним, що в Києві почали відкриватися клуби для готельних операторів і компаній HoReCa, рітейлерів, інші об’єднання для девелоперів, окремі об’єднання забудовників житлової нерухомості і т.п.

Багато в чому URE Club, як першопроходець,береться за нові і нові виклики і долає їх. Серед питань, які піднімають учасники клубу, є проблеми рейдерства, дослідження за рівнем корупції в галузі і оригінальне дослідження по трендам ринку. Організація зустрічей з представниками влади, іноземними експертами в галузі архітектури, девелопменту, управління.

Новим завданням стає організація поїздки офіційної делегації Києва на MIPIM — однієї з ключових міжнародних виставок для залучення інвестицій в проекти.

«Звичайно, бути першим завжди важко, це певний виклик. І цю непросту місію на себе всі ці 10 років роботи невпинно бере URE Club. Асоціація змінюється з кожним роком, відповідно до потреб ринку і компаній, незмінним залишається одне: спеціалізація на нерухомості і пошук нових рішень і можливостей для професіоналів, компаній ринку і України» — каже Ольга Соловей, керуючий партнер і співзасновник Клубу.

Інші статті на цю тему

 • Глава Міненерго розповів, де Westinghouse побудує нові енергоблоки
  Новини

  Глава Міненерго розповів, де Westinghouse побудує нові енергоблоки

  Меморандум між НАЕК Енергоатом і американською компанією Westinghouse передбачає будівництво енергоблоків на вже існуючих АЕС в Україні. Про це сказав міністр енергетики Герман Галущенко під час години запитань до уряду у Верховній Раді. “У підписаному меморандумі йдеться про побудову блока на Хмельницькій АЕС як пілотного проекту і потім про побудову ще чотирьох блоків на існуючих […]

 • Завод Одесавинпром продали за 235 млн гривень
  Новини

  Завод Одесавинпром продали за 235 млн гривень

  Фонд державного майна продав на аукціоні цілісний майновий комплекс Одесавинпром, який розташовано в Одесі. Торги відбулися у вівторок, 14 вересня. У них взяли участь 12 компаній, повідомлено на сайті Prozorro.Продажі. Лот включав одразу 97 об’єктів нерухомості на Французькому бульварі, вулицях Наливна й Отамана Головатого, а також різне устаткування. Стартова ціна на завод була 65 млн гривень […]

 • Світовий борг наближається до $300 трильйонів
  Новини

  Світовий борг наближається до $300 трильйонів

  За підсумками другого кварталу 2021 року світовий борг зріс до 296 трильйонів доларів. Про це повідомляє Reuters з посиланням на дані Інституту міжнародних фінансів. За квартал світовий борг, який включає державний борг, борги фізичних і юридичних осіб, зріс на 4,8 трлн дол. Найбільше обсяги боргу зросли в країнах, що розвиваються. Їхній сукупний борг зріс на 3,5 трлн […]

 • ФОПи в 2020 році заплатили 52 млрд грн податків
  Новини

  ФОПи в 2020 році заплатили 52 млрд грн податків

  У 2020 році ФОПи заплатили 52 млрд гривень податків. Про це повідомляє Opendatabot. “За 2020 рік ФОПи сплатили 52 млрд гривень податків, з них 37 млрд – платники єдиного податку. Найбільшу кількість грошей принесли підприємці, які займаються торгівлею, інформаційною діяльністю, а також професійною, науковою та технічною діяльністю”, – сказано в повідомленні. Найбільше податків заплатили ФОПи, які […]

 • Укрзалізниця за півроку зазнала збитків на 1,4 млрд гривень
  Новини

  Укрзалізниця за півроку зазнала збитків на 1,4 млрд гривень

  За перше півріччя 2021 року Укрзалізниця відзвітувала про 1,4 млрд гривень сукупних чистих збитків. Про це в понеділок, 13 вересня, повідомляє проект Марлін з посиланням на звіт про виконання показників фінансового плану компанії. При цьому в липні 2021 року підприємство має 39,1 млрд гривень кредитів перед банками. “Збиткова діяльність Укрзалізниці викликана зменшенням обсягів перевезень і перевищенням темпів зростання собівартості над темпами […]

 • У МВФ повідомили, коли відправлять місію в Україну
  Новини

  У МВФ повідомили, коли відправлять місію в Україну

  Місія Міжнародного валютного фонду в Україні з питань першого перегляду програми stand-by може розпочати роботу 21-23 вересня цього року. Про це повідомив представник України у Фонді Владислав Рашкован під час виступу на форумі YES Brainstorming. “Протягом 10 днів, може, 12 днів ми направимо місію, яка буде працювати над угодою stand-by і в майбутньому підтримувати економіку […]

 • Apple позбавили монопольного права на платежі за додатки
  Новини

  Apple позбавили монопольного права на платежі за додатки

  Apple Inc згідно з судового припису за позовом компанії Epic Games Inc., повинна дозволити розробникам мобільних додатків перенаправляти користувачів на альтернативні ресурси для оплати послуг в App Store. Про це повідомляє The Wall Street Journal. Зараз стягується 30% -ва комісія з кожної купівлі. Суддя Івонн Гонсалес Роджерс дійшла висновку, що подібна практика Apple є неконкурентною […]

 • Світовий банк назвав умови для траншу Україні
  Новини

  Світовий банк назвав умови для траншу Україні

  Світовий банк надасть Україні другий транш у 350 мільйонів доларів, але у разі виконання певних умов. Що саме чекають від Києва розповіла віце-президент СБ у справах регіону Європи та Центральної Азії Анна Б’єрде в інтерв’ю Інтерфакс-Україна. “Перспективи другого траншу позики на політику розвитку в сфері економічного відновлення залежать від підтримки адекватної макроекономічної бази. Вони також залежать […]

Читайте також

URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Іноземці збільшили вкладення в ОВДП

За 20-24 січня нерезиденти збільшили свій портфель облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) на 2,42 млрд грн до 123,87 млрд грн. Про це повідомляється на сайті НБУ. Таким чином, з початку 2020 року нерезиденти збільшили свої вкладення в держоблігації України 6,15 млрд грн – з 117,72 млрд грн на кінець 2019 року. Раніше, Міністерство фінансів України […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

У Києві збираються реконструювати сміттєспалювальний завод

На Осокорках планується реконструювати сміттєспалювальний завод “Енергія”, щоб він відповідав європейським екологічним стандартам. Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації. Завод збираються капітально відремонтувати і модернізувати фільтри, які будуть забезпечувати температурні режими в 1200 градусів, що гарантуватиме досягнення як екологічних стандартів, так і виробництва 300 тис. тонн гарячої води щорічно. Зараз міністерство регіонального розвитку, будівництва та […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Американські авіакомпанії American Airlines і United Airlines скоротять понад 32 тис. співробітників

Дві провідні американські авіакомпанії – American Airlines і United Airlines – почнуть масштабні скорочення, так і не дочекавшись від Конгресу США рішення щодо продовження програми фінансової допомоги для бізнесу, що серйозно постраждав від пандемії коронавірусу. Як повідомляє The Wall Street Journal, American Airlines планує скоротити 19 тис. співробітників, United Airlines – 13,4 тис. У своєму […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Омелян сказав, коли в Україні з'явиться Hyperloop

В Україні вже почали реалізовувати проект Hyperloop, новий вид транспорту може з’явитися через 5-10 років. Про це розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян. “Поважні науковці теж підтримують цей проект. Це проект не одного року, а наступних 5-10 років, але ми його вже почали. І Україна серед передових країн світу, які цим серйозно займаються. Це не означає, […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

США розробляють новий список обмежень для китайських програмних компаній

Міністерство торгівлі розробило новий список обмежень для американських компаній, які ведуть бізнес із п’ятьма китайськими компаніями так як вважає, що вони використовують свої технології для військових цілей. Американські підприємства повинні будуть отримати ліцензію, після цього тільки зможуть працювати з компаніями, які під особливим наглядом. Таким чином США намагається боротися за першість серед суперкомп’ютерів, адже їх […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Український стартап залучив 500 тисяч доларів

Київський інноваційний стартап Bookimed привернув інвестиції в розмірі 500 тисяч доларів. У ролі бізес-ангела виступив венчурний фонд AVentures Capital. Інноваційний український проект є сервісом з аналізу та підбору програми лікування за кордоном, який включає інформацію про 261 клініці в 26 країнах світу. У проекті представлені 6 українських медичних установ. Команда стартапа Bookimed складається з 32 […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

На що вирішили інвестувати Facebook

300 мільйонів доларів американська компанія вирішила виділити на журналістські організації. Відзначається, що мова йде саме про некомерційні. Також кошти будуть виділені для місцевих новинних видань. У Facebook повідомили про те, що хочуть інвестувати в локальні журналістські програми. Мова йде про місцеві news-проекти і контент. Повідомляється, що фінансування торкнеться – Пулітцерівського центру і Report for America. […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Чистий прибуток Bayer в I кварталі виріс на 20%

Чистий прибуток німецького хіміко-фармацевтичного концерну Bayer AG в першому кварталі 2020 року зріс на 20% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склав €1,5 млрд, говориться в звітності компанії. Прибуток в перерахунку на одну акцію склав €1,52 проти €1,27 роком раніше. Виручка виросла на 5% – до €12,85 млрд. “Завдяки нашому портфелю продуктів в […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Відсіч «зарозумілим американським імперіалістам», або Куди витрачає бюджет іранський уряд

У зв’язку з необхідністю збройного протистояння «зарозумілим» американцям, для конфронтації і відсічі провокацій американських «терористів» парламент ісламської республіки Іран затвердив виділення бюджетних коштів в розмірі 520 мільйонів доларів на фінансування так званої «ракетної»програми. Про це заявив голова парламенту Алі Ларіджані. Нагадаємо, що проведене випробування балістичних ракет Іраном послужило причиною продовження санкцій проти країни, введеного і підтриманого Конгресом […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

В Україну заходить естонський Taxify

23 вересня європейський сервіс, щшо спеціалізується на замовленні поїздок через мобільний додаток Taxify виходить на український ринок і починає свою роботу в Києві. У прес-службі компанії говорять про те, що сьогодні Taxify користуються 700 000 чоловік в 20 містах по всьому світу. «За два останні місяці компанія набрала 200 водіїв-партнерів для роботи в столиці, які […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Компанія Kadorr одеського бізнесмена Аднана Кивана інвестує $ 400 млн. в сільське господарство

У Kadorr Group повідомили про плани експортувати сировину, а також готову перероблену сільгосподарську продукцію в країни Арабського світу. Реалізувати проект планується протягом 3-4 років. Компанія збирається виробляти готову продукцію, переважно борошно і комбікорм. За цей час компанія розраховує вийти на обсяги 12,5 млн. т в рік Зараз компанією Kadorr Group завершується будівництво зернових елеваторів в […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Контролюючі органи заборонили China Petrochemical Corp. будівництво хімзаводу за $ 2,6 млрд.

Китайські регулятори заборонили державній нафтогазовій компанії China Petrochemical Corp. (Sinopec) будівництво хімічного заводу. Вкладення компанії в будівельний проект склали близько $ 2,6 млрд. Причинами такого рішення з боку уряду є побоювання за екологію. Як говориться в заяві Міністерства охорони навколишнього середовища Китаю, дане будівництво завдасть істотної шкоди через хімічни викиди в атмосферу. У місцевості, де […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Завод Renault на півночі Франції припинив роботу

Завод Renault в місті Мобеж на півночі Франції припинив свою роботу в п’ятницю вранці, співробітники підприємства проводять страйк. Renault рамках нового плану скоротить витрати більш ніж на 2 мільярди євро і уріже штат приблизно на 15 тисяч осіб протягом трьох років. 4600 робочих місць будуть скорочені у Франції. Метою плану зі скорочення витрат, як вказує […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Volvo оголосила про рекордні продажі за квартал

Зростання продажів автомобілів компанії Volvo Cars у I-му кварталі 2021 року склав 40,8%, порівняно з тим же періодом минулого року. Він став кращим в історії шведського автовиробника. Сукупний обсяг продажів за цей період досяг 185 698 автомобілів, порівняно зі 131 889 автомобілями за такий же період минулого року. Щодо I-го кварталу минулого року, в Європі […]

Далі
URE Club: 10 років створюючи можливості
Новини

Компанія Коломойського виграла суд у податківців

Суд скасував вимоги Фіскальної служби до МАУ. Сума податків і зборів, які повинна була заплатити компанія Коломойського, становить майже 60 млн гривень. Шостий апеляційний адміністративний суд скасував вимогу Офісу великих платників Державної фіскальної служби щодо грошового зобов’язання за ПрАТ Авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ) податків і зборів в розмірі 59,96 млн грн. Згідно з судовими […]

Далі
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com