Новини

Nasdaq Dubai планує почати торгівлю ф’ючерсами саудівських компаній

Nasdaq Dubai планує почати торгувати ф’ючерсами провідних компаній Саудівської Аравії, надавши інвесторам нові інструменти хеджування, щоб зайняти довгі і короткі позиції по акціях.

Компанії, ф’ючерси яких будуть пропонуватися для покупки, є одними з найбільших підприємств Близького Сходу в таких секторах, як нафтохімія, нерухомість, банківська справа і транспорт, – йдеться в заяві біржі. Торгівля почнеться в третьому кварталі.

«Рамки, які ми створили для торгівлі та виведення ф’ючерсів на саудівський ринок, засновані на інтенсивних консультаціях з регіональними та міжнародними учасниками ринку, включаючи брокерів та потенційних інвесторів», – сказав головний виконавчий директор Nasdaq Dubai Хамед Алі. «Наші ф’ючерси дадуть додатковий імпульс інвестиціям в саудівські ринки капіталу і допоможуть налагодити нові зв’язки з учасниками ринку».

Nasdaq Dubai – фондова біржа в Дубаї, на якій розміщені акції регіональних і міжнародних компаній Близького Сходу. Через біржу регіональні емітенти можуть отримати доступ до регіональних та міжнародних інвестицій. Міжнародні емітенти можуть отримати доступ до інвестицій з регіону через первинний або подвійний лістинг.

Читайте також: Engie заявляє про завершення інженерних контрактів в Ірані до листопада

  •  

Напишіть коментар