Новини

НАК “Нафтогаз України”: нова схема буде дорогою

Про нову схему Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” повідомили, що вона може обійтися бюджету країни в кілька тисяч мільярдів доларів США. Експерт, за сумісництвом частина команди наглядової ради Інституту енерго стратегій Корольчук повідомив, що нова тактика НАК забиратиме з бюджету 140 мільярдів гривень на рік.

Три роки тому, комерційний глава компанії повідомив, що має план поступового усунення компанії “Нафтогаз України”, щоб НАК перестала займати позиції найбільшого державного монополіста. Влітку минулого року, була створена стратегія реформ, і там про знищення “Нафтогазу” нічого не було. У плані на майбутнє компанії було навпаки багато розписано про вдосконалення і перетворення компанії в вертикально інтегровану нафтогазову імперію.

Але потім, по закінченню часу всі дізналися про остаточний план змін, усунення газових ринків. Ю. Вітренко розповів на прес-конференції про те, що масштаб амбіцій компанії несе за собою повне знищення ринку промисловості, теплокомуненерго, а також побутових споживачів.

Читайте також: “Нафтогаз України”: результати суперечок між компаніями

  •  

Напишіть коментар