Новини

Найяскравіші бізнес-історії 2016 року: британські журналісти підбили підсумки

Журналісти британського періодичного видання The guardian визначили список найяскравіших і найбільш резонансних бізнес-історій 2016-го року. Рейтинг складали на основі декількох показників. Перший із них – це кількість переглядів новини на сайті журналу. В якості другого індикатора виступає рівень активності читачів у рамках живого блогу The guardian. Таким чином, серед тисяч статей було відібрано тільки 10, які по-праву можуть претендувати на статус найважливіших подій у світі бізнесу за минулий рік.

Не дивно, що рейтинг очолила новина про результати президентських виборів в Америці. Перемога Дональла Трампа стала справжнім вибухом У рамках міжнародного інформаційного простору. Мабуть, жодне періодичне видання світу не дозволило собі проігнорувати цю подію. У The guardian відзначають, що саме цю статтю прочитала найбільша кількість людей у 2016 році.

Друге місце займає новина про вихід Британії зі складу Європейського союзу. Протягом усього року ця тема буквально не зникала зі сторінок англійського видання, і кожен раз викликала непідробний інтерес з боку читачів. У контексті наближення Brexit, падіння фунта, нестабільність фінансового ринку та різного роду прогнози на рахунок подальшої долі економіки Об’єднаного Королівства – усе це стало об’єктом інтересу для багатьох, не залежно від соціального статусу, рівня достатку або національності.

Трійку найбільш резонансних бізнес-історій року від The ​​guardian замикає “апокаліптичний прогноз” представників The Royal Bank of Scotland, який був озвучений, а потім – і опублікований, у січні 2016-го року. Згідно з результатами фінансових досліджень, передбачалося падіння фондових ринків у середньому на 20% і спад цін на нафту до 16 доларів за барель. “Продаємо все, окрім високоякісних облігацій,” – закликали банкіри. Шокуюча новина на довго привернула увагу читачів, і стала однією з найбільш обговорюваних. Тоді ніхто ще навіть не здогадувався про перемогу Трампа.

Читайте також: Рейтинг найкращих країн для ведення бізнесу: чого досягла Україна?

  •  

Напишіть коментар