Новини

Найбільша авіакомпанія України скорочує персонал

Директор МАУ надала роз’яснення фінансовій ситуації в компанії, яка два роки поспіль закінчила зі збитками.

В авіакомпанії Міжнародні авіалінії України затримують виплату зарплат і скорочують персонал. Про це повідомив президент авіакомпанії Юрій Мірошников.

“Були незначні затримки. Йдеться про дні. Іноді відбувалися накладки, коли ми ще не отримали надходження від контрагентів за продані квитки, а платежі потрібно було здійснювати. Тоді виникали локальні розриви. Але ніяких масових невиплат і тривалих затримок не було”, – уточнив Мірошников.

Він додав, що в авіакомпанії зараз немає боргів перед співробітниками, однак Мірошников не виключає “подальших випадків коротких, часткових затримок виплат заробітної плати, які можуть відбуватися час від часу до початку “сильного” – літнього – сезону”.

Мірошников підтвердив інформацію про те, що компанія скоротила частину персоналу.

Він додав, що восени МАУ перевела близько 400 співробітників технічного комплексу МАУ в дочірнє підприємство з технічного обслуговування літаків МАУ Технік.

“Їх перевели на тих же, а в деяких випадках навіть кращих умовах, ніж були в МАУ. Так що це не скорочення, але чисельність в МАУ завдяки цьому зменшилася”, – зазначив Мірошников.

Президент МАУ підкреслив, що у 2019 році авіакомпанія сконцентрується на стабілізації фінансового стану, оскільки два роки поспіль зазнає збитків. “Як мінімум не варто очікувати великих цифр зростання. При цьому ми розраховуємо вийти на беззбитковість за підсумками року”, – зазначив Мірошников.

Читайте також: МАУ вважає дискримінаційним застосування акцизу на авіагас для заправки літаків

Слідкуйте за нашим телеграм каналом: https://t.me/ldaily

  •  

Напишіть коментар