Новини

На Київстар очікує зміна президента

Петро Чернишов іде з посади президента компанії Київстар. Про це LIGA.net повідомили три інформованих джерела на телеком-ринку.

За словами одного з джерел, замість Чернишова в Україні буде призначено генерального директора Beeline в Казахстані Олександр Комаров. “Чекайте, скоро буде анонс”, – уточнив співрозмовник.

Згідно з даними Smida, Петро Чернишов був перепризначений на посаду президента Київстар з 14 липня 2017 року терміном на 1 рік – до 13 липня 2018 року. Повідомлень про те, що терміни змінювалися чи відбулося подальше перепризначення, поки що не було.

Сам Чернишов поки що не відповідає на запитання журналістів у Facebook та не бере слухавки. У холдингу Veon теж поки що не відповіли. З Олександром Комаровим зв’язатися вдалося. Він саме пересідав на рейс. “Не знаю, чи зможу відповісти на ваше запитання, але ви можете його мені поставити”, – впевнено почав Комаров. Після цілком передбачуваного запитання (“Чи станете ви президентом Київстар?”), менеджер порадив звертатися в прес-служби VEON і Київстар. Негативної відповіді теж не прозвучало.

Про причини зміни менеджера найбільшого телеком-оператора країни у співрозмовників немає однозначних даних. “Кажуть, його “йдуть”. Про причини можна лише здогадуватися”, – розповідає співрозмовник в одному з операторів. Є ще одне припущення: “Чернишов в інтерв’ю Радіо Свобода заявив про те, що президент порушив закон, перервавши тендер 4G. Для менеджера такого рівня дипломатія по відношенню до перших осіб держави – перш за все. І подібні висловлювання просто неприпустимі” , – зазначає голова телекомунікаційної палати України Тетяна Попова. Але Петро Чернишов відразу ж після цього інциденту поправив своє висловлювання – мовляв, він не мав причин критикувати дії президента.

Примітно, що за Київстаром з недавнього часу почав наглядати досвідчений фінансист. Головою Наглядової ради Київстар в кінці червня був призначений Вестлі Тронд Едегорд. Він протягом двох років був головою комітету з аудиту групи VEON (Амстердам), а з жовтня 2017 року по теперішній час – головним фінансовим директором групи.

Читайте також: Стало відомо, що ж продає власник «Київстар»

  •  

Напишіть коментар