Mitsubishi Corp. планує збільшити частку в Mitsubishi Motors

Стало відомо, що представники Mitsubishi Corp. повідомили про наміри придбання акцій і вже анонсували проведення тендеру з купівлі акцій Mitsubishi Motors в зв’язку з нарощуванням своєї частки на суму в розмірі 1,1 мільярда доларів, що в результаті призведе до збільшення долі корпорації в два рази і складе близько 20%.

За повідомленням прес-служби японської корпорації, керівництво Mitsubishi Corp. планує викуп повного пакету акцій або частини активів, які належать пов’язаним з нею фірмам: Mitsubishi Heavy Industries, Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ.

Нагадаємо, що великим власником акцій є автовиробник Японії Nissan – 34%, який викупив 2 роки тому акції, тим самим врятував компанію від банкрутства. У Mitsubishi Motors виникли проблеми у зв’язку зі скандалом через «дизельгейт», з умисним заниженням показників шкідливих викидів в атмосферу малолітражками виробництва Mitsubishi Motors.

Крім цього, акціями автовиробника володіють:

  • Mitsubishi Heavy Industries і її дочірнє підприємство MHI Automotive Capital – 9,93%,
  • Державний пенсійний фонд Японії – 3,89%,
  • Mitsubishi UFJ – 3,61%.

Цікаво знати, що Mitsubishi Corp. – власник акцій Mitsubishi Motors в розмірі 9,24%.

Експерти констатують, що угода з придбання акцій можливо спрямована на подальший продаж їх (акцій) Nissan.

Для довідки. У період 2016-2017 років акції компанії Mitsubishi Motors продемонстрували зростання ціни на 46%. Капіталізація компанії – 11,6 мільярда доларів.

Читайте також: Y1 «Дельфін» запустили в серійне виробництво

  •  

Напишіть коментар