Міні-рейтинг витрат українського чиновника

Стало відомо, куди витратили кошти представники українського чиновництва в період 2017 року. Свідчення витрат зафіксовано в електронних деклараціях.

Цікаво знати, що представники українського сегмента «слуг» народу не відстають від світових трендів, наприклад, для інвестування в криптовалюту витрачено близько 195 мільйонів гривень.

Лідером вкладень в біткоіни став депутат Одеської міської ради Дмитро Палпатін – придбав 7 тисяч 711 одиниць криптовалюти. Якщо ж перевести в гривневий еквівалент, то депутат витратив 58 мільйонів.

У міні-рейтингу другу позицію займає будівництво. В даний сегмент чиновники вклали близько 6,6 мільйонів гривень і теж акцентували увагу на інноваційних технологіях: альтернативна енергетика, управління будинком – «розумний дім», виробничі потужності для будматеріалів тощо.

Третя позиція – сучасні девайси – 6 мільйонів гривень. Лідером купівлі гаджетів став Іван Ступак, слуга народу, котрий купив 2 персональних комплекси для захисту даних на загальну суму в 3 мільйони 900 тисяч гривень.

Українські чиновники захоплюються колекціонуванням не тільки антикваріату, а збирають колекції транспорту. В’ячеслав Богуслаєв в 2017 році придбав предмети для свого хобі: автомобілі, літаки …

Приємно усвідомлювати, що не тільки матеріальні цінності турбують чиновників, а й духовний розвиток їм не чужий: туризм, освіта членів сім’ї.

Представники державної служби стежать за модними трендами, купують модне взуття, одяг і аксесуари, а ще вкладають кошти в зброю.

Читайте також: Як зростання виробництва електрокарів вплине на попит нафти

  •  

Напишіть коментар